!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Kam s partnerem na sv. Valentýna? Tipy na místa, kde budete jako dvě hrdličky
Kam s partnerem na sv. Valentýna? Tipy na místa, kde budete jako dvě hrdličky
"> "> "> Speciální valentýnské prohlídky ZOO Ostrava seznámí návštevníky s namlouvacími praktikami zvírat
Zážitky

Kam s partnerem na sv. Valentýna? Tipy na místa, kde budete jako dvě hrdličky

Vydáno 5. února 2020
Valentýnská návštěva zoologické zahrady či setmělé džungle, romantika při svíčkách anebo večeře vysoko nad oblaky – i takové zážitky si můžete se svou polovičkou vychutnat ve svátek všech zamilovaných. Nabídku sedmi nejoriginálnějších pro vás přichystal portál Kudy z nudy.

Valentýn na věži Staré radnice v Brně

Věž radnice BrnoVysoko nad střechami brněnských domů ukažte své drahé polovičce, že je vaše láska velká jako Brno! Kdy? Na svatého Valentýna, přesně 14. února 2020. Kde? Přeci na věži Staré radnice.

V ceně vstupenky za 120 korun na osobu je také pohár horké medoviny pro každého ze zamilovaného páru, růže a pralinka. Na 62 metrů vysokou radniční věž vede 173 schodů a je v ní k vidění i hodinový stroj a expozice o dějinách budovy.
 

Romantický Valentýn v privátním spa Aquapalace Praha

spa a wellnessSvatý Valentýn je jen jeden a to 14. února, ale proč si ho neprodloužit rovnou na celý měsíc? V únoru (od 1. do 29. 2.)  pro vás Aquapalace Čestlice připravilo lákavou nabídku partnerského saunového rituálu. Čeká vás uvolňující párová koupel s přísadou mořských solí a vonných esencí, relaxační aroma masáž celého těla a masáž hlavy alchymickou tinkturou... Rituál si můžete v Aquapalace zamluvit od 1. do 29. února 2020. Cena za jednu osobu je 1690 Kč, rituál trvá 90 minut.
 

 Valentýnské vstupné v Zoo Ostrava

panda červenáChcete-li netradiční valentýnský dárek, pozvěte svou milou či milého do ostravské zoologické zahrady. Všechny zamilované páry čeká o víkendu 15. a 16. února zvýhodněné vstupné (po políbení na pokladně zaplatí pár vstupné pouze za jednu osobu) a mimo jiné i speciální komentovaná krmění s povídáním o partnerském soužití zvířat.

Začíná se v 11 hodin. Sraz je za branou u vstupu do zoo. Prohlídka je v ceně vstupného a potrvá cca 1,5 - 2 hodiny.
 

Zimní romance na zámku Liblice

LibliceKde jinde oslavit svátek zamilovaných než na krásném barokním zámku Liblice. Potěšte svůj milovaný protějšek a připravte překvapení v podobě romantické noci.

Romantický pobytový balíček "Valentýnská noc" lze zakoupit po celý únor. Součástí balíčku je ubytování na zámku pro 2 osoby na jednu noc, nezapomenutelná večeře o 3 chodech při svíčkách, sleva 20% na privátní wellness, romantická rozestýlka s plátky růží, a ráno bohatá zámecká snídaně. Zámek Liblice stojí ve stejnojmenné obci asi 10 kilometrů od Mělníka.
 

Valentýnský víkend v chateau Herálec

ValentýnProžijete nezapomenutelné okamžiky v Chateau Herálec při společných procházkách ruku v ruce v anglickém parku a určitě prožijete krásné chvíle relaxu ve výjimečných prostorách zámeckého Wellness & Spa by L’Occitane.

Odpočinete si ve vířivce, která je umístěna v zámecké věži s lahví jiskřivého Guyot Choppin brut Champagne a vychutnáte si romantickou valentýnskou večeři při svíčkách v restauraci Honoria.

Romantiky jistě potěší posezení u hořícího krbu se sklenkou výborného vína. A pokud se chcete na Valentýna opravdu hýčkat, nezapomeňte si objednat některou z báječných procedur L’Occitane.
 

Valentýnské rande ve skleníku Fata Morgana

OrchidejPřemýšlíte, čím letos obdarujete svou drahou polovičku na sv. Valentýna? Pozvěte ji na romantické rande do tropické džungle. Během procházky setmělým skleníkem Fata Morgana se dozvíte zajímavosti z milostného života rostlin a odhalíte tajemství některých rostlinných afrodiziak.

Komentovaná valentýnská provázení skleníkem Fata Morgana se konají 14. února od 18 hodin. Místo na prohlídkách je nutné si rezervovat předem na e-mailu eva.novozamska@botanicka.cz. Vstupné je 600 Kč za pár. Na závěr si vychutnáte sklenku vína z vinice sv. Kláry a dáma bude obdarována květinou.
 

Valentýn na Žižkovské věži

valentýn na věžiDopřejte si luxusní pětichodové menu s nejkrásnějším výhledem na noční Prahu. Přijďte oslavit svátek všech zamilovaných na to nejromantičtější místo v Praze. Při příchodu dostanete skleničku welcome drinku a pak už se rozehraje koncert pro vaše chuťové buňky. Symfonii jednotlivých chodů pečlivě sestavil šéfkuchař restaurantu OBLACA. Za svitu svíček si budete prohlížet rozzářené Staré Město a vychutnávat třeba francouzské víno na doporučení našeho sommeliera.

Restaurace plná svíček, nádherný výhled na Prahu a úžasné menu. Dne 14. února se Žižkovská věž opět stane tím nejromantičtějším místem v Praze.