Úvod > Aktuality > Kam s partnerem na sv. Valentýna? Tipy na místa, kde budete jako dvě hrdličky

Kam s partnerem na sv. Valentýna? Tipy na místa, kde budete jako dvě hrdličky

Vydáno 9. února 2019 Zážitky
Valentýnská návštěva zoologické zahrady či setmělé džungle, romantika při svíčkách anebo večeře vysoko nad oblaky – i takové zážitky si můžete se svou polovičkou vychutnat ve svátek všech zamilovaných. Nabídku sedmi nejoriginálnějších pro vás přichystal portál Kudy z nudy.

Valentýn na věži Staré radnice v Brně

Věž radnice BrnoVysoko nad střechami brněnských domů ukažte své drahé polovičce, že je vaše láska velká jako Brno! Kdy? Na svatého Valentýna, přesně 14. února 2019. Kde? Přeci na věži Staré radnice.

V ceně vstupenky za 120 korun na osobu je také pohár horké medoviny pro každého ze zamilovaného páru, růže a pralinka. Na 62 metrů vysokou radniční věž vede 173 schodů a je v ní k vidění i hodinový stroj a expozice o dějinách budovy.
 

Romantický Valentýn v privátním spa Aquapalace Praha

spa a wellnessSvatý Valentýn je jen jeden a to 14. února, ale proč si ho neprodloužit rovnou na celý měsíc? V únoru (od 1. do 28. 2.)  pro vás Aquapalace Čestlice připravilo lákavou nabídku privátního spa, které je nyní za super cenu. Nechybí v něm láhev sektu a také mísa s ovocem.V každém privátním spa je velká vířivka, sauna a místo na odpočinek. Můžete si tak být jisti, že vás celé dvě hodiny nebude nikdo rušit od vaší zasloužené chvilky relaxace.

Přijďte jen s partnerem nebo si zarezervujte velké privátní spa na oblíbené "dvojité rande". Privátní spa pro 2 až 4 osoby stojí 2 074 Kč. Rezervujte si svou chvíli pohody s tím kdo je vám nejbližší na 739 341 082 nebo na recepci Spa & Wellness Aquapalace Praha.
 

 Valentýnské vstupné v Zoo Brno

panda červenáChcete-li netradiční valentýnský dárek, pozvěte svou milou či milého do brněnské zoologické zahrady. Všechny zamilované páry čeká ve čtvrtek 14. února zvýhodněné vstupné a mimo jiné i speciální komentovaná krmění s povídáním o partnerském soužití zvířat.

První z nich proběhne v 13:30 hodin u tygra sumaterského, další bude ve 14 u pandy červené a ve 14:30 hodin se představí surikaty. Otevřeno bude od 9 do 16 hodin. Poslední vstup je možný v 15 hodin.


 

Zimní romance na zámku Liblice

LibliceKde jinde oslavit svátek zamilovaných než na krásném barokním zámku Liblice. Potěšte svůj milovaný protějšek a připravte překvapení v celého romantického víkendu.

Romantický pobytový balíček "Zimní elixír" lze zakoupit po celý únor a březen. Součástí balíčku je ubytování na zámku pro 2 osoby na dvě noci, nezapomenutelná večeře o 3 chodech při svíčkách, privátní wellness na 1 hodinu, dvě masáže, a ráno bohatá zámecká snídaně. Zámek Liblice stojí ve stejnojmenné obci asi 10 kilometrů od Mělníka.
 

Valentýnský víkend v chateau Herálec

ValentýnProžijete nezapomenutelné okamžiky v Chateau Herálec při společných procházkách ruku v ruce v anglickém parku a určitě prožijete krásné chvíle relaxu ve výjimečných prostorách zámeckého Wellness & Spa by L’Occitane.

Odpočinete si ve vířivce, která je umístěna v zámecké věži s lahví jiskřivého Guyot Choppin brut Champagne a vychutnáte si romantickou valentýnskou večeři při svíčkách v restauraci Honoria.

Romantiky jistě potěší posezení u hořícího krbu se sklenkou výborného vína. A pokud se chcete na Valentýna opravdu hýčkat, nezapomeňte si objednat některou z báječných procedur L’Occitane.
 

Valentýnské rande ve skleníku Fata Morgana

OrchidejPřemýšlíte, čím letos obdarujete svou drahou polovičku na sv. Valentýna? Pozvěte ji na romantické rande do tropické džungle. Během procházky setmělým skleníkem Fata Morgana se dozvíte zajímavosti z milostného života rostlin a odhalíte tajemství některých rostlinných afrodiziak.

Komentovaná valentýnská provázení skleníkem Fata Morgana se konají 14. února od 18 hodin. Místo na prohlídkách je nutné si rezervovat předem na e-mailu eva.novozamska@botanicka.cz. Vstupné je 600 Kč za pár. Na závěr si vychutnáte sklenku vína z vinice sv. Kláry.
 

Valentýn na Žižkovské věži

valentýn na věžiDopřejte si luxusní pětichodové menu s nejkrásnějším výhledem na noční Prahu. Přijďte oslavit svátek všech zamilovaných na to nejromantičtější místo v Praze. Při příchodu dostanete skleničku welcome drinku a pak už se rozehraje koncert pro vaše chuťové buňky. Symfonii jednotlivých chodů pečlivě sestavil šéfkuchař restaurantu OBLACA. Za svitu svíček si budete prohlížet rozzářené Staré Město a vychutnávat třeba francouzské víno na doporučení našeho sommeliera.

Restaurace plná svíček, nádherný výhled na Prahu a úžasné menu. Dne 14. února se Žižkovská věž opět stane tím nejromantičtějším místem v Praze.
Valentýnské privátní spa v Aquapalace Praha

Valentýnské privátní spa v Aquapalace Praha

Svatý Valentýn je jen jeden a to 14. února, ale proč si ho neprodloužit rovnou na celý měsíc?