Úvod > Aktuality > Večerní prohlídky v Zoo Praha pokračují i v lednu 2020
Příroda

Večerní prohlídky v Zoo Praha pokračují i v lednu 2020

  • Vydáno16. ledna 2020
Každý lednový pátek a sobotu máte možnost vyrazit v ZOO s průvodcem na večerní prohlídku a zjistit, co dělají zvířata v ZOO po zavírací hodině. Večerní procházky s průvodcem patří k hlavním atrakcím pražské zoo už 20 let, první akce tohoto druhu se konala už v roce 1999! Využijte jedinečné možnosti zjistit v doprovodu odborných průvodců, co dělají zvířata v pražské zoo po zavírací době.
Každý lednový pátek a sobotu můžete zjistit co dělají zvířata v zoo po zavírací době. Spolu s průvodcem projdete spodní část zoo kde uvidíte, jak se k spánku chystají sloni, jak tráví večer hroší rodinka nebo jak odpočívají želvy obrovské.

Prohlídka trvá 90 minut, během nichž není možné odpojit se od skupiny.  Vzhledem k omezené kapacitě je nutné se na prohlídku předem objednat přes e-shop a on-line zaplatit. Maximální kapacita 25 osob ve skupině. Vstupné na večerní prohlídky je 200,- Kč pro děti a 300,- Kč pro dospělé.
Rezervace Bororo v Zoo Praha

Rezervace Bororo v Zoo Praha

Pražská zoo nově nabízí odpočinkovou a herní zónu pro rodiny s dětmi – Rezervaci Bororo. Součástí areálu je netradiční herní prvek s motivy amazonské vesnice, amfiteátr pro prezentaci tréninku zvířat a kavárna. Herní zónu najdete ve venkovních prostorech Pavilonu velkých savců v dolní části zahrady.

Vyhlídková cesta Zakázanka v pražské Zoo

Vyhlídková cesta Zakázanka v pražské Zoo

Stezka nad pražskou Zoo vede od voliéry dravců po rozhlednu Obora. Cestou vás uchvátí netradiční výhledy na Prahu, zajímavá je také geologická expozice přibližující zajímavé prostředí, kterým stezka prochází.

Program se zvířetem a narozeniny v Zoo Praha

Program se zvířetem a narozeniny v Zoo Praha

Je vám líto, že si nemůžete na většinu obyvatel zoo sáhnout? V Zoo Praha máte příležitost! A může jít o roztomilé chlupáče nebo obávaná šupinatá či vícenohá zvířata.

Zoo Praha – pátá nejlepší zoo na světě

Zoo Praha – pátá nejlepší zoo na světě

Zoologická zahrada hl. města Prahy se nachází v krásném, členitém terénu Trojské kotliny. Otevřeno má denně (včetně víkendů a svátků) od 9 hodin. Najdete zde 10 pavilonů, 150 expozic, 2 restaurace, 7 občerstvení, lanovou dráhu, vláček i další atrakce pro děti i dospělé.

Chovatelem v Zoo Praha na jeden den – splňte si svůj dětský sen

Chovatelem v Zoo Praha na jeden den – splňte si svůj dětský sen

Speciální program v Zoo Praha je určen pro všechny milovníky zvířat, kteří v dětství chtěli krmit lvy, pečovat o slony, hledět do očí žirafě či chovat anakondu, ale profesní život je pak zavál jinam.