Úvod > Aktuality > Jihočeské lázně Vráž představují novinky letošní sezóny
V zámecku nedaleko Písku sídlí lázne
"> V zámecku nedaleko Písku sídlí lázne "> Zámek má okolo pristavené lécebné a ubytovací pavilony "> Relaxace v jihoceských lázních Vráž
Lázně a wellness

Jihočeské lázně Vráž představují novinky letošní sezóny

  • Vydáno11. března 2016
Nová lázeňská sezona již klepe na dveře. V lázních Hotelu Vráž jsou pro klienty připraveny novinky, které jim zpříjemní pobyt. Už 12. března se do lázní můžete vypravit na tradiční ples. Večerem provází Leoš Karásek, předtančení – Taneční škola Arte Dance, For body – dětský aerobic, Amatérský taneční klub Čížová. Bohatá tombola a malé pohoštění je připraveno pro každého.
Relaxace v jihočeských lázních VrážOd dubna jsou připraveny relaxační a ozdravné týdenní pobyty pro seniory v lázních Vráž. Užít si je může každý, nejenom klienti seniorského věku. Program vám pomůže nabrat novou sílu a vitalitu prostřednictvím aktivního cvičení, pestré stravy a uvolňujících masáží.

Ve všední dny máte možnost si odpočinout a dobít energii za zvýhodněné ceny. Dopřejte si uvolňující masáže, zábaly a koupele s výraznou slevou.

V Lázních Vráž se pobyt snaží zpříjemnit pacientům a lázeňským hostům také pestrou nabídkou kulturních akcí. Pořádají pravidelné přednášky z oblasti alternativní medicíny, astrologie, grafologie apod., možno je navštívit výtvarnou dílnu, koncert, divadlo.

Probouzející se příroda láká na procházku a odpočinek v zámeckém parku a na výlety po okolních turistických a cyklistických stezkách. Mezi zajímavé památky patří např. zámek Orlík, hrad Zvíkov, zámek Blatná a město Písek
Kamenný most v Písku – nejstarší památka svého druhu v ČR

Kamenný most v Písku – nejstarší památka svého druhu v ČR

Kamenný most v Písku byl postaven jako součást Zlaté stezky na pokyn Přemysla Otakara II. královskou písecko-zvíkovskou stavební hutí. Je národní kulturní památkou a klenotem města. Výstavba mostu byla nepochybně zahájena ve druhé polovině 13. století.

Lázně Vráž

Lázně Vráž

Nedaleko Písku, v romantickém prostředí lesnaté krajiny v údolí Otavy, najdete lázeňský komplex Vráž. Základem pro poskytování lázeňské péče se stala budova zámku postaveného v roce 1875 v novogotickém slohu českým šlechtickým rodem Lobkowiczů, který zde měl až do roku 1926 svou letní rezidenci.

Elektrárna královského města Písku

Elektrárna královského města Písku

Elektrárna královského města Písku vznikla na místě bývalého Podskalského mlýna na doporučení vynálezce Františka Křižíka.