Úvod > Aktuality > V jihlavské zoo prožijete noc s netopýry
V jihlavské zoo prožijete noc s netopýry
"> ">
Příroda

V jihlavské zoo prožijete noc s netopýry

  • Vydáno13. září 2019
Všichni zájemci o zajímavá a trochu tajemná zvířata mohou v pátek 13. září zavítat do Zoo Jihlava na Netopýří noc. Akce se koná od 18:30 hodin v centru PodpoVRCH zdarma, v rámci běžného vstupného do zoo.
NetopýrPátek třináctého nemusí být zákonitě špatný den. Jestli chcete poznat život nočních tvorů, kteří jsou velmi často spojováni s hrabětem Drákulou, přijďte si poslechnout večerní povídání v Centru PodpoVRCH.

Přijďtě se na vlastní oči seznámit do Zoo Jihlava i s exotickými druhy netopýrů. Zjistíte, že tito tajuplní a mnohdy očerňovaní živočichové jsou nesmírně inteligentní, mají zajímavý rodinný život a mohou být i našimi zajímavými a sympatickými spolubydlícími.

V případě pěkného počasí bude po skončení besedy následovat ukázka odchytu živých netopýrů, jejich sledování pomocí ultrazvukového detektoru a možná i ukázka některého živého netopýra.
Zoo Jihlava – připravte se na zážitek

Zoo Jihlava – připravte se na zážitek

Zoologická zahrada Jihlava je členěná do pěti kontinentů a ty můžete navštívit za jediný den. Rozlohou patří mezi menší, prohlídku zvládnete i s malými dětmi.

Letové ukázky dravců a sov v Zoo Jihlava

1.5.
30.9.
Letové ukázky dravců a sov v Zoo Jihlava

Zajímavé vyprávění ze života dravců a sov včetně praktických ukázek předvádějí každý den kromě středy v Zoo Jihlava.