Úvod > Aktuality > Ještěd Ski Opening již tento víkend celodenní permanentka stojí jen 590 korun!
Ještěd Ski Opening již tento víkend celodenní permanentka stojí jen 590 korun!
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
Zimní sporty

Ještěd Ski Opening již tento víkend celodenní permanentka stojí jen 590 korun!

  • Vydáno15. prosince 2021
Lyžovačka na zbrusu nové 1,5 km dlouhé sjezdovce, premiérový ranní Fresh Track na čerstvém manšestru, parádní večerní lyžování, bohatý program pro děti, soutěže, aprés ski party s legendárním DJ Frikym a celodenní skipasy i s večerkem za pouhých 590 korun na vybraný den. Tak bude o víkendu vypadat dlouho očekávané zahájení lyžařské sezóny na Ještědu. Letošní novinkou skiareálu je navíc možnost nákupu skipasů online. Odpočiňte si od předvánočních nákupů a přijeďte si zalyžovat na Ještěd!
ski JeštědPo celý víkend od 18. do 19. prosince 2021 nabídne Skiareál Ještěd návštěvníkům lyžovačku doslova od rána až do noci, a to za neuvěřitelnou cenu 590 korun, která se již nebude opakovat. Odstartovat den můžete navíc už rovnou se svítáním. Premiéru bude mít na Ještědu totiž Fresh Track – fantastické ranní lyžování na čerstvě urolbovaném svahu ještě před oficiálním otevřením lanovky zakončené bohatou horskou snídaní. Velkým lákadlem bude nepochybně samotná nově otevřená sjezdovka Nová Skalka, která výrazným způsobem zlepšila podmínky pro rekreační lyžaře a rodiny s dětmi. Sjezdovka široká 45 metrů a dlouhá 1,5 km je příkladem přehledné a bezpečné sjezdovky nabízející prostor pro skvělou lyžovačku nejen začátečníkům, ale i náročnějším fanouškům carvingového lyžování. Letos se navíc dočkala špičkového umělého LED osvětlení a nabízí i možnost večerního lyžování v té nejvyšší kvalitě.

ski ještědPo lyžování si nenechte ujít ani zahajovací party. U nově otevřeného Aprés ski baru Nová Skalka na dojezdu sjezdovky bude v sobotu od 15 hodin hrát legendární DJ Friky, který patří k mezinárodně nejžádanějším zástupcům české hudební scény. Během openingu si na své přijdou i děti. Čeká je taneční a zábavní program, soutěže o drobné ceny, ochutnávka dětských svačinek i maskot Kubík.


Online skipasy za nejnižší cenu!

ski ještědNovinkou letošní sezóny na Ještědu je možnost zakoupení nejvýhodnějších skipasů online prostřednictvím věrnostního programu GOPASS. Skipasy bude možné po celou sezónu nakupovat podobně jako letenky za flexibilní ceny. Díky dynamickým cenám skipasů je tak možné přes GOPASS zakoupit celodenní lyžování na Ještěd již od ceny 250 korun. Zkrátka čím dříve koupíte, tím výhodněji lyžujete. Na Ještěd Ski Opening je pro návštěvníky připravena také výjimečná nabídka. Přes GOPASS zakoupí pouze na tento víkend denní skipas i s večerním lyžováním za pouhých 590 korun. Stejně tak i skipas na historicky první Fresh Track na Ještědu.
Skiareál Ještěd – hory za rohem

Skiareál Ještěd – hory za rohem

Skiareál Ještěd – to pravé místo pro aktivní trávení volného času jak v zimě tak v létě. Skareál je vhodný pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinku. Lyžařské středisko je položeno ve výšce 540 až 1012 metrů nad mořem.