Úvod > Aktuality > Ještěd Ski Opening již tento víkend celodenní permanentka stojí jen 590 korun!
Zimní sporty

Ještěd Ski Opening již tento víkend celodenní permanentka stojí jen 590 korun!

  • Vydáno15. prosince 2021
Lyžovačka na zbrusu nové 1,5 km dlouhé sjezdovce, premiérový ranní Fresh Track na čerstvém manšestru, parádní večerní lyžování, bohatý program pro děti, soutěže, aprés ski party s legendárním DJ Frikym a celodenní skipasy i s večerkem za pouhých 590 korun na vybraný den. Tak bude o víkendu vypadat dlouho očekávané zahájení lyžařské sezóny na Ještědu. Letošní novinkou skiareálu je navíc možnost nákupu skipasů online. Odpočiňte si od předvánočních nákupů a přijeďte si zalyžovat na Ještěd!
ski JeštědPo celý víkend od 18. do 19. prosince 2021 nabídne Skiareál Ještěd návštěvníkům lyžovačku doslova od rána až do noci, a to za neuvěřitelnou cenu 590 korun, která se již nebude opakovat. Odstartovat den můžete navíc už rovnou se svítáním. Premiéru bude mít na Ještědu totiž Fresh Track – fantastické ranní lyžování na čerstvě urolbovaném svahu ještě před oficiálním otevřením lanovky zakončené bohatou horskou snídaní. Velkým lákadlem bude nepochybně samotná nově otevřená sjezdovka Nová Skalka, která výrazným způsobem zlepšila podmínky pro rekreační lyžaře a rodiny s dětmi. Sjezdovka široká 45 metrů a dlouhá 1,5 km je příkladem přehledné a bezpečné sjezdovky nabízející prostor pro skvělou lyžovačku nejen začátečníkům, ale i náročnějším fanouškům carvingového lyžování. Letos se navíc dočkala špičkového umělého LED osvětlení a nabízí i možnost večerního lyžování v té nejvyšší kvalitě.

ski ještědPo lyžování si nenechte ujít ani zahajovací party. U nově otevřeného Aprés ski baru Nová Skalka na dojezdu sjezdovky bude v sobotu od 15 hodin hrát legendární DJ Friky, který patří k mezinárodně nejžádanějším zástupcům české hudební scény. Během openingu si na své přijdou i děti. Čeká je taneční a zábavní program, soutěže o drobné ceny, ochutnávka dětských svačinek i maskot Kubík.


Online skipasy za nejnižší cenu!

ski ještědNovinkou letošní sezóny na Ještědu je možnost zakoupení nejvýhodnějších skipasů online prostřednictvím věrnostního programu GOPASS. Skipasy bude možné po celou sezónu nakupovat podobně jako letenky za flexibilní ceny. Díky dynamickým cenám skipasů je tak možné přes GOPASS zakoupit celodenní lyžování na Ještěd již od ceny 250 korun. Zkrátka čím dříve koupíte, tím výhodněji lyžujete. Na Ještěd Ski Opening je pro návštěvníky připravena také výjimečná nabídka. Přes GOPASS zakoupí pouze na tento víkend denní skipas i s večerním lyžováním za pouhých 590 korun. Stejně tak i skipas na historicky první Fresh Track na Ještědu.
Skiareál Ještěd – hory za rohem

Skiareál Ještěd – hory za rohem

Skiareál Ještěd – to pravé místo pro aktivní trávení volného času jak v zimě tak v létě. Skareál je vhodný pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinku. Lyžařské středisko je položeno ve výšce 540 až 1012 metrů nad mořem.

Další aktuality

Sezona na unikátní zubačce začne tuto sobotu v Kořenově

V sobotu 3. června 2023 bude zahájená letošní sezóna na Zubačce. Železniční společnost Tanvald letos poprvé vypraví zvláštní vlaky po jediné české ozubnicové trati, v Kořenově bude připraven program především pro děti.
Liberecký kraj | Zážitky

Na skok přes hranice: 10 + 1 tip pro výlet do Trojzemí, Hrádku nad Nisou a Lužických hor

Vydejte se s portálem Kudy z nudy objevovat krásy malebného kraje, který leží na rozhraní Čech, Německa a Polska. Navštívíme Hrádek nad Nisou a blízké Trojmezí, zámek Grabštejn, Lužické hory a jedinečné skalní vyhlídky. Prozradíme vám také, kde najdete nejlepší místa ke koupání a podíváme se na skok k sousedům do Německa, do lesů a skal, a ze Žitavy se svezeme úzkokolejkou ke zříceninám hradu a kláštera Oybin.
Liberecký kraj | Zážitky

50 tipů, kam na výlet v okolí Liberce

Vyrazili jste na dovolenou na do Liberce a už jste si ho celý prošli a hledáte inspiraci, kam se vydat na blízký výlet? Nebo jste místní a chcete poznat, co v okolí vašeho města portál Kudy z nudy doporučuje? Právě pro vás je přehled s tipy na zážitky v přírodě, na prohlídky zámků a hradů a mnoho dalšího. Věříme, že si vybere každý z vás.
Liberecký kraj | Zážitky

Nejnavštěvovanější turistické cíle Libereckého kraje: zoo, iQlandia a DinoPark

Zoologická zahrada, mezi jejíž největší lákadla patří bílí tygři a lachtani, moderní science centrum s planetáriem a stovkami originálních interaktivních exponátů iQlandia, a DinoPark s DinoTeráriem a krokodýly patří tradičně k nejnavštěvovanějším turistickým cílům Libereckého kraje. Všechna tři místa najdete v krajském městě Liberci. Tradičně velmi oblíbené jsou i hrady a zámky, zejména zámek Sychrov a hrady Trosky a Frýdlant.
Liberecký kraj | Zážitky

Ve stínu májové noci se vydejte na hrad Bezděz

Ve stínu Májové noci aneb Noc hradních kaplí nabídne v sobotu 27. května 2023 noční prohlídku hradu Bezděz s nasvícením gotické kaple svíčkami a také noční rozhledy z Velké věže hradu. Připraven je i bohatý kulturní program.
Liberecký kraj | Památky

Pohádkový park na zámku Sychrov o víkendu zaplní děti

Tento víkend zaplní zámecký park na Sychrově dětský smích. Pro děti bude připravena cesta parkem s několika zastaveními, kde budou plnit úkoly od pohádkových postav. Chybět nebudou princezny, víly nebo loupežníci. Za splnění všech úkolů dostane každý dětský účastník malý dárek. Akce trvá po oba dny (27. a 28. května) od 9 do 17 hodin.
Liberecký kraj | Zážitky

Lázně Libverda zahajují lázeňskou sezónu

V sobotu 27. května 2023 se v parku Lázní Libverda uskuteční slavností zahájení lázeňské sezóny. Akce se bude konat po několikaleté pauze. Návštěvníci se mohou těšit na bohatý kulturní program, občerstvení, postaráno bude i o dětskou zábavu.
Liberecký kraj | Lázně a wellness

Česko mezi řádky: Winterbergova poslední cesta, vlaky a Jaroslav Rudiš

Jaroslav Rudiš (*1972) žije střídavě v Česku a Německu, přesto je Winterbergova poslední cesta prvním románem, který napsal v němčině. Do češtiny román přeložila Michaela Škultéty. Kniha se stala záhy po vydání literární událostí, byla nominována na prestižní cenu Lipského knižního veletrhu a získala nominaci na cenu Magnesia Litera za překladovou knihu 2022.
Liberecký kraj | Životní styl