!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Užijte si jarní prázdniny v Aquapalace Praha
Jarní prázdniny v Aquapalace
"> Jarní prázdniny v Aquapalace "> Zábava na celý den v Aquapalace
Lázně a wellness

Užijte si jarní prázdniny v Aquapalace Praha

Vydáno 8. února 2018
Konečně jsou tady. Prázdniny! Tedy alespoň ty jarní. Týden volna si od 5. do 11. února 2018 užívají školáci z Prahy 1 a ž 5, další týden od 12. do 18. února čekají prázdniny děti z Prahy 6 až 10. Praha-východ a Praha-západ bude mít prázdniny o týden později, tj. 19. až 25. února 2018. Během všech těchto termínů můžete se svými ratolestmi přijít do Aquapalace Praha, kde platí od února do března vstup pro děti jen za kačku.
Aquapark Čestlice nabízí mnoho skluzavekMáme pro vás skvělý návrh, co během prázdnin podniknout, u kterého nebudete muset řešit počasí a kde vás nezaskočí déšť, sníh a ani tma v brzkém odpoledni. Přijeďte i s dětmi do Aquapalace Praha a užijte si tu celý den v teple a u vody. Tady se na počasí ohlížet nemusíte, v Aquapalace je teplo po celý rok!

Zábavu v Aquapalace si najde doslova každý. Pro malé i velké nezbedníky tu čeká 135 metrů tobogánů a spousta skluzavek, a že jízda po tmě a točení ve spirále je zábava i pro velké, zažijete sami na vlastní kůži. Umělé vlnobití vás přiláká za dobrodružstvím ve vraku lodi, a dravý proud divoké řeky odnese do venkovní části, avšak se stále teplou vodou. V potápěčské jámě si zase můžete zkusit ponor s plným potápěčským vybavením. Každý den, po celou dobu prázdnin, se pak pro malé i velké budou konat ve Vodním světě animace, soutěže a zábavné hry. Těšit se můžete na super animační program, ve kterém se stanete mořskými pannami nebo Poseidony - vládci všech bazénů. V aquaparku pro vás připravují také nejrůznější dobrůtky, a protože letos slaví 10 let Aquapalace Praha, tak se bude s Bobíkem z Bohušovické mlékárny rozdávat 10 000 dárečků.

AquapalaceRelaxovat pak můžete ve vířivce, na masážní lavici nebo si udělejte pohodlí na lehátku na relaxační terase, anebo naplno využijte služeb saunového světa, kde na vás čeká nepřeberné množství saun s různými ceremoniemi, které umocní váš saunovací zážitek. A odměna pro dospělé? Ve wellness centru se můžete oddat masážím či kosmetice, nebo potrápit své tělo ve fitness, kde vám jsou k dispozici nejmodernější stroje, jedinečné trenažéry a skupinové či individuální lekce.

Akce Děti za korunu platí od 1.2.2018 do 31.3. 2018 na vstupné zakoupené na pokladnách a v eshopu pouze v tomto termínu. Při zakoupení jedné dospělé nezlevněné vstupenky na pokladnách Aquapalace Praha, má jedno dítě do 150 cm výšky vstup za 1 Kč. Děti nad 150 cm výšky platí studentské vstupné.
Spa - Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa - Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa - wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě - aquapark Čestlice - s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Další aktuality

24.10.
2020
50 míst, kam se vydat na procházku v okolí Prahy

50 míst, kam se vydat na procházku v okolí Prahy

Střední Čechy | Příroda
23.10.
2020
Z Berouna na kole i pěšky po stopách českých králů

Z Berouna na kole i pěšky po stopách českých králů

Střední Čechy | Letní sporty
18.10.
2020
Lázeňské poklady Středočeského kraje

Lázeňské poklady Středočeského kraje

Střední Čechy | Lázně a wellness