Úvod > Aktuality > Jarní prázdniny 2023 – pohodové i akční zážitky na horách, ve městech a tipy pro špatné počasí ze všech krajů ČR
Zážitky

Jarní prázdniny 2023 – pohodové i akční zážitky na horách, ve městech a tipy pro špatné počasí ze všech krajů ČR

  • Vydáno22. ledna 2023
Tipy pro jarní prázdniny plné inspirace a míst, kam vyrazit s dětmi za sportem, zábavou, odpočinkem anebo prostě jen na příjemný výlet. Portál Kudy z nudy vám přináší spousty nápadů z celé České republiky, kde si volný čas opravdu užije celá rodina! Poradíme vám, jak strávit volno venku a aktivně, kam za zábavou či zážity a nechybí ani tipy pro případ, že by počasí tak úplně nevyšlo. Přejeme krásné prázdniny, ať už je strávíte kdekoliv!
Jarní prázdniny 2023 – Hlavní město Praha

Jarní prázdniny 2023 – Hlavní město Praha

Portál Kudy z nudy vám přináší spousty nápadů, kde si v Praze volný čas užije celá rodina! Jarní prázdniny v Praze, to si přímo říká o zážitky, o kterých děti budou nadšeně vyprávět ještě dlouho.

Jarní prázdniny 2023 – Jihomoravský kraj

Jarní prázdniny 2023 – Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj skýtá spousty inspirace a míst, kam vyrazit s dětmi za sportem, zábavou, odpočinkem anebo prostě jen na příjemný výlet. Portál Kudy z nudy vám přináší skvělé nápady pro vaši jarní dovolenou a prázdniny s dětmi.

Jarní prázdniny 2023 – Karlovarský kraj

Jarní prázdniny 2023 – Karlovarský kraj

Jarní prázdniny jsou jako stvořené ke společným zážitkům a relaxaci v Karlovarském kraji. Vezměte děti a užijte si dostatek sněhu na svazích i běžkařských tratích, postavte si parádního sněhuláka a s úsměvy objevujte vše nové.

Jarní prázdniny 2023 – Královéhradecký kraj

Jarní prázdniny 2023 – Královéhradecký kraj

Pokud jste se rozhodli vyjet na jarní prázdniny na zimní lyžovačku, objevovat zajímavá místa a krásy Česka, máme pro vás výběr z nejzajímavějších tipů z Královéhradeckého kraje.

Jarní prázdniny 2023 – Středočeský kraj

Jarní prázdniny 2023 – Středočeský kraj

Děti si opět během února a března užijí zasloužené volno a vydají se na jarní prázdniny. Proč si je neužít s celou rodinou ve Středočeském kraji? Vyrazte s dětmi ve středních Čechách na lyže, do labyrintů, na zimní prohlídku hradů a zámků, do zábavního parku nebo do interaktivního muzea.

Jarní prázdniny 2023 – Kraj Vysočina

Jarní prázdniny 2023 – Kraj Vysočina

Kam na jarní prázdniny, když chcete udělat něco pro svou fyzičku? Týdenní volno je jako dělané pro zimní rodinnou dovolenou na Vysočině. Vyrazit na týden na čerstvý vzduch bude pro vás i vaše děti příjemná změna.

Jarní prázdniny 2023 – Liberecký kraj

Jarní prázdniny 2023 – Liberecký kraj

Jedny z nejoblíbenějších prázdnin, na které se děti každý rok těší, si skvěle užijte v Libereckém kraji. Během týdenních jarních prázdnin si v Liberci a okolí užijete dovolenou na horách, v bazénu i na zámku.

Jarní prázdniny 2023 – Moravskoslezský kraj

Jarní prázdniny 2023 – Moravskoslezský kraj

Zimní dovolená nejen na horách v Moravskoslezském kraji je jako dělaná pro rodinu s dětmi. Připravte dětem parádní jarní prázdniny, ať si vyčistí hlavu od učení! Užijte si zimu u nás.

Jarní prázdniny 2023 – Olomoucký kraj

Jarní prázdniny 2023 – Olomoucký kraj

Cestování rozšiřuje obzory a přináší zážitky. Připravte dětem parádní jarní prázdniny v Olomouckém kraji. Vydejte se na výlet nebo si vyberte báječnou dovolenou na lyžích.

Jarní prázdniny 2023 – Pardubický kraj

Jarní prázdniny 2023 – Pardubický kraj

Nabídka pro jarní prázdniny v Pardubickém kraji je skutečně bohatá. Skvělé zážitky vám tu naservírují v únoru i březnu. Vezměte své děti na nezapomenutelnou dovolenou.

Jarní prázdniny 2023 – Ústecký kraj

Jarní prázdniny 2023 – Ústecký kraj

Ústecký kraj vás i vaše děti okouzlí nejen přírodními krásami. Užijte si jarní prázdniny trochu jinak! Naplánujte si dovolenou plnou skvělých zážitků.

Jarní prázdniny 2023 – Zlínský kraj

Jarní prázdniny 2023 – Zlínský kraj

Tipy, jak si užít jarní prázdniny ve Zlínském kraji? Rozmanitý region láká na východní Moravu za autentickými zážitky. Neodolatelný mix skvělých podmínek pro zimní sporty a jedinečných moravských tradic dělá z lokality v období jarních prázdnin lákavý cíl.

Jarní prázdniny 2023 – Plzeňský kraj

Jarní prázdniny 2023 – Plzeňský kraj

Jarní prázdniny v Plzeňském kraji budou rozmanité. Můžete vyrazit do přírody, na lyže, ale také zabavit děti ve městě. Přinášíme vám spousty tipů, díky kterým můžete zpestřit menším i větším školákům volný čas.

Jarní prázdniny 2023 – Jihočeský kraj

Jarní prázdniny 2023 – Jihočeský kraj

Už víte, co s dětmi o jarních prázdninách podniknete? Omrkněte naše tipy z Jihočeského kraje, kam se na jarní prázdniny rozhodně stojí za to vypravit.

Další aktuality

50 tipů na víkend z celého Česka

Tipy na zajímavé akce na 4. a 5. únor 2023. Inspirace na výlety a víkendové zážitky – za romantikou a poznáním, sport, zábava pro děti, aktuální výstavy, koncerty a zážitkové programy z celé České republiky! Tipy z kalendáře akcí snadno a rychle na jednom místě na Kudy z nudy.
Zážitky

Kde děti odmění za vysvědčení?

Řada zoologických zahrad, koupališť, památek a dalších zajímavých míst připravila pro děti zajímavé nabídky v polovině školního roku. Za hezké známky mohou získat vstup zdarma nebo zajímavou slevu, případně bude pro školáky na pololetní prázdniny, které připadají na pátek 3. února připraven zajímavý program.
Zážitky

Novinky turistické sezony 2023 – přehled očekávaných novinek

Co přinese turistická sezona 2023? Cestovatelský portál Kudy z nudy, připravil přehled očekávaných novinek pro nadcházející sezonu, které by vám neměly uniknout. Poradíme vám, kam zajít do nových expozic, kde navštívit nová muzea, kam na nové naučné stezky anebo která rekonstrukce hradu či zámku se opravdu povedla. Na některé si zatím musíte počkat, jinde se ale už chystá slavnostní otevření. Nejvyšší čas začít plánovat výlet!
Zážitky

Seznamte se: všichni prezidenti Československa a České republiky

Když v roce 1918 vzniklo Československo, v čele nového státu stanul Tomáš Garrigue Masaryk, výrazná osobnost boje za národní sebeurčení. Kolik prezidentů se od té doby vystřídalo v čele naší země, jaké osudy a příběhy je provázejí?
Zážitky