Úvod > Aktuality > Iveta Fabešová beseduje i peče u CHEFa!
Iveta Fabešová beseduje i peče u CHEFa!
"> ">
Gurmánská turistika

Iveta Fabešová beseduje i peče u CHEFa!

  • Vydáno14. března 2013
Ve středu 20. 3. 2013 přijede do zlínského kulinářského centra CHEF Iveta Fabešová, známá cukrářka a autorka tří kuchařek, kterou jsme aktuálně mohli vídat v TV show: Když vaří táta. Její program ve Zlíně je rozdělen mezi besedu spojenou s autogramiádou a kurz velikonočního pečení.
Iveta FabešováIveta Fabešová tvrdí, že jeden amatér s velkým srdcem pro věc zmůže více než deset znuděných vyučených profesionálů. A v gastronomii to platí obzvlášť. Sama je toho dobrým příkladem. Vzdělaná mladá dáma s fenomenálním nadšením pro gastronomii, pečení a cukrařinu především. Autorka 3 kuchařských knih: Iveta a české sladkosti, Slavnostní pečení s Ivetou a Iveta a sladká Franice bude ve středu od 16 hodin k dispozici všem, kteří by se jí rádi na něco zeptali nebo si od ní chtěli nechat podepsat její knihy. Autogramiáda bude probíhat do 17.30.
Poté se Iveta plynule přesune do „kuchyně“ kulinářského centra CHEF, kde pod jejím vedením mohou od 18 hodin zájemci absolvovat kurz Velikonoční pečení s Ivetou. Účastníci se před blížícími se Velikonocemi dozvědí nejen, jak připravit nadýchaný mazanec, ale také jak na Jidáše, Boží milosti nebo slaďoučké koblihy.

Kulinářské centrum CHEF se rozkládá na ploše 210 m2 ve 42. budově areálu Svit. Prostor je opticky rozdělen na dvě části – na školu vaření a na multimediální prostor. Pod vedením profesionálního kuchaře si ve škole vaření může zlepšovat své dovednosti až 12 zájemců najednou. Poslouží jim k tomu, kromě prostorného vařícího ostrova s deseti dvouplotýnkami, také další špičkové produkty známých značek Gorenje, Kenwood a DeLonghi.