Úvod > Aktuality > Zámek ve Vizovicích přichystal veselé prohlídky pro malé i velké
Zámek ve Vizovicích přichystal veselé prohlídky pro malé i velké
">
Památky

Zámek ve Vizovicích přichystal veselé prohlídky pro malé i velké

  • Vydáno30. května 2019
V neděli 2. června 2019 jsou na zámek Vizovice zvány především rodiny s dětmi, pro které budou připraveny netradiční veselé prohlídky. Kdo bude chtít, může si navíc mimořádně zapůjčit dobový oděv. Prohlídky se budou konat v 10, 11, 13, 14, 15 a 16 hodin.
Prohlídky VizoviceZámek Vizovice bude v neděli 2. června slavit Den dětí. Letošní den věnovaný dětem pojali na zámku opět netradiční prohlídkou pro celou rodinu. Těšit se můžete na písničky z pohádek i slosovatelnou křížovku pro děti. Prohlídky budou probíhat v 10, 11, 13, 14, 15 a 16 hodin. Místo v prohlídce je nutné předem rezervovat, objednávat můžete na číslech 577 452 762 a 722 611 972.

V rámci této akce budete mít jedinečnou možnost zapůjčit si historické oděvy a nechat se v nich profesionálně vyfotit. Čekání na prohlídku doporučujeme zkrátit buď ve výtvarném koutku v pokladně, výstavou modelů historického oblečení nebo zmrzlinou v Čokoládovně.
Zámek Vizovice – bohaté interiéry se sbírkou děl nizozemských malířů

Zámek Vizovice – bohaté interiéry se sbírkou děl nizozemských malířů

Zámek z poloviny 18. století nabízí prohlídku bohatě vybavených barokních a klasicistních interiérů s velmi významnou sbírkou obrazů a grafik. Součástí areálu je i volně přístupná zámecká zahrada.