Úvod > Aktuality > O jarních prázdninách mají děti v Aquapalace Čestlice vstup za 1 korunu!
O jarních prázdninách mají děti v Aquapalace Čestlice vstup za 1 korunu!
"> "> "> "> Od víkendu bude v Aquapalce navazovat sezóna jarních prázdnin "> I o jarních prázdninách mají deti v Aquapalace Cestlice vstup za 1 korunu! "> Nejvetší aquapark v Cesku Aquapalace Praha rozšíril v lonském roce pocet tobogánu
Lázně a wellness

O jarních prázdninách mají děti v Aquapalace Čestlice vstup za 1 korunu!

  • Vydáno14. února 2020
V Aquapalace Praha mají děti vstup pouze za 1 korunu! Udělejte radost sobě a svým blízkým a přijeďte si jarňáky báječně užít. Od 31. 1. do 15. 3. 2020 zaplatí v čestlickém aquaparku děti do 150 cm jen jednu korunu, podmínkou je však vstup další platící dospělé osoby. Na děti i na jejich doprovod pak čeká v Aquapalace Praha řada atrakcí, nejdelší tobogány, mořské vlnobití a jedinečný animační program.
Nová řekaNejvětší aquapark v Česku Aquapalace Praha je skvělou a vyhledávanou zábavou pro všechny věkové kategorie návštěvníků – vybrat si můžete od malých a krátkých dětských tobogánů, přes adrenalinové zážitky na oblíbeném SpaceBowl, temném Twisteru, jízdě na speciálních pneumatikách v bláznivém CrazyTube, prudké jízdě na Kamikaze, až po oblíbený rekordně dlouhý Canyon. Kromě klasických tobogánů a skluzavek ovšem připravil Aquapalace Praha také další originální atrakce inspirované zahraniční zábavou. Tak třeba zkusit si virtuální realitu můžete na tobogánu Magic tube. Vybrat si můžete jeden z filmů – Vesmírná nebo Nebeská jízda. V Paláci pokladů se tak můžete těšit na vodní autodrom, což je obdoba pouťových autíček, pouze ve vodní verzi, nebo letecký trenažér FlyMotion, vhodný hlavně pro dospělé návštěvníky, kteří si rádi vyzkoušejí jízdu v pravém leteckém simulátoru.

TobogánPokud vám schází léto a vzpomínky na den strávený ve vlnách, v Aquapalace je pro vás připraveno mořské vlnobití každou půlhodinu, takže si užijete opravdovou relaxaci ve vlnách. Hlavní výhodou, kterou může aquapark nabídnout na rozdíl od lyžařských areálů, je absolutní nezávislost na počasí, jelikož voda zde má stálou teplotu 29 °C, takže plánovaný výlet v žádném případě nemohou narušit nepříznivé klimatické podmínky.

Akce Děti za korunu potrvá až do 15. března. Těšit se můžete nejen na vodní radovánky, ale také na nabitý program plný her. Nově si v Aquapalace můžete vyzkoušet VR šnorchlování nebo si vyzkoušet zahrát hry ve VR Avatar Zóně. Zde si lze například zahrát jednu z nejpopulárnějších VR her na světě Beat Saber. Nechybí ani možnost občerstvení lahodnou zmrzlinou, hamburgrem nebo řízkem jako od maminky v některé z restaurací v aquaparku. S jedním vstupem lze využít pouze jeden dětský vstup za 1 Kč.
Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa – wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Další aktuality