!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Aktuality > Hustopečský masopust zve na zabíjačku, víno a průvod masek

Hustopečský masopust zve na zabíjačku, víno a průvod masek

Vydáno 31. ledna 2020 Zážitky
Hustopečský masopust na Turhandlích se uskuteční jako již tradičně první únorovou sobotu, tedy 1. 2. 2020. Jako každoročně nebudou chybět otevřené sklepy, zabijačkové speciality, průvod masek nebo bohatá tombola. Zapojte se do průvodu masek a získejte zdarma skleničku a koštovací lístky.
Masopust HustopečeNenechte si ujít již tradiční Hustopečský masopust, který se uskuteční v sobotu 1. 2. 2019 od 10 hodin v ulici Na Hradbách a zapojte se spolu s námi do bohatého doprovodného programu.

Na zahřátí pro vás bude připravena zabíjačková polévka a brzy po zahájení proběhne tradiční zabíjačka pod vedením zkušených řezníků. Jako každoročně budete mít možnost zabíjačkové speciality ochutnat i zakoupit. Těšit se můžete nejen na cimbálovou muziku, ale také na  vystoupení skupiny Noví kaskadéři i nejrůznější stánky s pochoutkami a rukodělnými výrobky.

masopust hustopečePřed obědem proběhne vyhodnocení tomboly, ve které můžete získat zajímavé ceny. Výtěžek z dobrovolného vstupného, tomboly a prodeje skleniček bude věnován na dobročinné účely.

Po obědě se otevřou sklepy na ulici Na Hradbách, ve kterých nám vinaři nabídnou k ochutnání svá vína. Každý, kdo dorazí na masopustní průvod do 10:00 v masce, dostane skleničku a koštovací lístky na víno zdarma! Koštovat vína bude možné do 19:00 hodin.

Další aktuality

28.2.
2020
Šošůvské jeskyně přes zimu nespí

Šošůvské jeskyně přes zimu nespí

Jižní Morava | Zážitky
23.2.
2020
Jak dobře znáte města, kde jezdí tramvaje?

Jak dobře znáte města, kde jezdí tramvaje?

Jižní Morava | Zážitky