Úvod > Aktuality > Hustopečský masopust zve na zabíjačku, víno a průvod masek

Hustopečský masopust zve na zabíjačku, víno a průvod masek

Vydáno 30. ledna 2019 Zážitky
Hustopečský masopust na Turhandlích se uskuteční jako již tradičně první únorovou sobotu, tedy 2. 2. 2019. Jako každoročně nebudou chybět otevřené sklepy, zabijačkové speciality, průvod masek nebo bohatá tombola. Těšit se můžete také na lidového vypravěče Frantu Uhra a vystoupení Jožky Šmukaře s cimbálovou muzikou.
Masopust HustopečeNenechte si ujít již tradiční Hustopečský masopust, který se uskuteční v sobotu 2. 2. 2019 od 10 hodin v ulici Na Hradbách a zapojte se spolu s námi do bohatého doprovodného programu.

Na zahřátí pro vás bude připravena zabíjačková polévka a brzy po zahájení proběhne tradiční zabíjačka pod vedením zkušených řezníků. Jako každoročně budete mít možnost zabíjačkové speciality ochutnat i zakoupit. Těšit se můžete nejen na cimbálovou muziku a vystoupení Jožky Šmukaře, ale také na nejrůznější stánky s pochoutkami a rukodělnými výrobky. Před obědem proběhne vyhodnocení tomboly, ve které můžete získat zajímavé ceny. Výtěžek z dobrovolného vstupného, tomboly a prodeje skleniček bude věnován na dobročinné účely.

Po obědě se otevřou sklepy na ulici Na Hradbách, ve kterých nám vinaři nabídnou k ochutnání svá vína. Každý, kdo dorazí na masopustní průvod do 10:00 v masce, dostane skleničku a koštovací lístky na víno zdarma! Koštovat vína bude možné do 19:00 hodin.