!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Hrad a zámek Staré Hrady zve na podzimní prázdniny s draky
Hrad a zámek Staré Hrady zve na podzimní prázdniny s draky
"> "> ">
Zážitky

Hrad a zámek Staré Hrady zve na podzimní prázdniny s draky

  • Vydáno23. října 2021
Přijeďte si užít s dětmi podzimní prázdninyna Staré Hrady. Neváhejte a vstupte do starohradského Dračího království a poznejte přes padesát druhů draků a dráčků! Otevřeno zde mají celé podzimní prázdniny od 27. 10. do 31. 10. 2021, denně mezi 10. a 17. hodinou.
Hrad a zámek Staré Hrady zve malé i velké na podzimní prázdniny s draky. Na hradě se totiž draci doslova usídlili! Bydlí tu drak skalní, ohnivý, vodní, lesní, noční, bahenní, písečný, sněžný, hromový, zlatý a spousta dalších draků, dráčků, dračích princezen a rytířů. Na osobní audienci vás přijme i samo Jeho Veličenstvo Dračí král Rozumbraďák XVI. se svojí manželkou Starostlindou a třemi dračími princeznami Lajdalínou, Trajdalínou a Rozcaplínou

Drak Staré HradyNahlédněte do tajemství Obřích smaragdových draků v Zámeckém pohádkovém sklepení a spolu s dvaatřicetimetrovým čarodrakem Mocjeďákem a Obřími rubínovými draky odhalte tajemství dračích lektvarů a elixírů na Hradní pohádkové půdě

Uvidíte dračího vládce Zdrávokaze, vílu Vitamínu, skřítky Baciláky, dračí porodnici, dračí zuboopravnu, skřítky z Bonbónového království, skřítky ovocňáky a saláťáky, draky Recykláky, bájný Hvězdolet a mnoho dalšího. Na hradě a zámku se zabydleli draci skalní, ohniví, vodní, lesní, noční, bahenní, píseční, sněžní, zlatí, sklepní a spousta dalších draků, dráčků, dračích princezen a princů, rytířů a pohádkových bytostí ze Starohradských pohádek čaroděje Archibalda I.  Ti všichni vás se svolením dračího krále rádi uvítají ve svém království.
Hrad a zámek Staré Hrady

Hrad a zámek Staré Hrady

Hrad a zámek Staré Hrady leží v Českém ráji, jižně od Jičína – hned vedle městečka Libáň. Bohatý program zde nabízí pět pohádkových prohlídkových okruhů a 2 historické prohlídkové okruhy. Provedou vás živé pohádkové bytosti v rolích průvodců.