Úvod > Aktuality > Houmrův triatlon startuje již tuto sobotu
Houmrův triatlon startuje již tuto sobotu
"> ">
Letní sporty

Houmrův triatlon startuje již tuto sobotu

  • Vydáno31. července 2019
Závodníci i sportovní nadšenci všech výkonnostních kategorií se můžou zúčastnit 26. ročníku v sobotu 3. srpna 2019 ve Sportovním areálu města Jiříkov u Rumburku. Největší triatlonový závod ve Šluknovském výběžku nabídne bohatý doprovodný program, na kterém vystoupí například Petr Čtvrtníček, Sabina Křovíková, Vlasta Horváth a další.
Houmrův triatlonHoumrův triatlon je součástí skupiny závodů H-Triatlon Tour 2019. Závod je rozdělen dle pohlaví, věku a výkonnosti. Nejmenší sportovci se můžou účastnit dětského běhu a pro dospělé soutěžící jsou připraveny sportovní disciplíny na tratích ve třech úrovních náročnosti. Pro plavání, běh a jízdu na kole si můžou vybrat trať hobby, klasik či sport a mají možnost se také rozdělit do štafetových týmů.

Plavecká část se uskuteční na rybníku Mexiko a cyklistická část bude v jízdním pruhu, který bude během závodu uzavřen pro automobily. Výkony závodníků změří čipové pásky a po absolvování dorazí každému sms s výsledkem.
 

Hudební festival a doprovodný program

Houmrův triatlon ve voděPo ukončení sportovních aktivit čeká 3. 8. 2019 na účastníky od 15:00 hodin závodu i přihlížející diváky bohatý hudební festival, jehož součástí bude i slosování tomboly o zajímavé ceny. Pro děti i dospělé jsou připraveny atrakce a doprovodné aktivity jako například malování na obličej a ukázky první pomoci. 

Na podiu se objeví Petr Čtvrtníček a WSEDĚ vězeňská kapela Kuřim, Sabina Křovíková, Vlasta Horváth, Ruksak a další.