Úvod > Aktuality > Hotel Four Seasons Prague obhájil 5 hvězd v mezinárodním hodnocení Forbes Travel Guide
Hotel Four Seasons Prague obhájil 5 hvězd v mezinárodním hodnocení Forbes Travel Guide
"> "> "> "> ">
Ubytování

Hotel Four Seasons Prague obhájil 5 hvězd v mezinárodním hodnocení Forbes Travel Guide

  • Vydáno6. května 2022
Four Seasons Hotel Prague je jediným hotelem v České republice, který získal prestižní ocenění v průvodci Forbes Travel Guide, a to již potřetí v řadě! Hodnocení provádějí anonymní profesionální inspektoři na základě až 900 objektivních standardů.
four seasons_Four Seasons Hotel Prague je jediným hotelem v České republice, který byl oceněný nejvyšším hodnocením v globálním průvodci Forbes Travel Guide 2022. Již potřetí za sebou získal hotel v jednom z nejprestižnějších žebříčků v oblasti luxusního hotelnictví významné pětihvězdičkové hodnocení. Vysoké ohodnocení si udržely také lázně hotelu AVA Spa, které získaly čtyři hvězdy.

Four Seasons Hotel Prague se nachází na nábřeží řeky v historickém centru města a může se pochlubit jedinečným výhledem na Pražský hrad, Vltavu a Karlův most. Návštěvníci hotelu si mohou z první ruky užít bohatou historii města ve spojení s moderními službami. Rozmazlující lázně, večeře pod hvězdami na terasách hotelu a vyhlášený komfort Four Seasons se zde prolíná s českou kulturní tradicí a staletou architekturou.
 

Co představuje hodnocení Forbes Travel Guide

four seasonsForbes Travel Guide je jediný globální systém hodnocení luxusních hotelů, restaurací a lázní. Anonymní profesionální inspektoři hodnotí na základě až 900 objektivních standardů s důrazem na výjimečné služby, aby pomohli náročným cestovatelům vybrat ty nejlepší luxusní zážitky na světě. Hodnocení Forbes Travel Guide lze získat pouze v rámci nezávislého inspekčního procesu.

Hotel Four Seasons nabízí špičkové vybavení a služby, například non-stop donášku jídel do pokoje, non-stop prádelnu, čistírnu a žehlírnu, bezplatné leštění bot přes noc, obchůdek se suvenýry, nekuřácké pokoje, půjčovnu deštníků, dětský koutek s knihovničkou, špičkové fitness služby, oddělenou pánskou a dámskou saunu a komfortní lázeňské služby. Součástí tohoto hotelu je i restaurace CottoCrudo – živá italská restaurace, bar a lounge CottoCrudo nabízí tradiční, autentické italské pokrmy v moderním pojetí.
Hotel Four Seasons na Praze 1

Hotel Four Seasons na Praze 1

Pětihvězdičkový hotel Four Seasons se nachází na břehu řeky Vltavy, jen několik kroků od Karlova mostu a pokoje nabízí ten nejlepší výhled na Pražský hrad. Hotel je v historickém centru vás nadchne magickou atmosférou místa a zároveň vysokým standardem poskytovaných služeb.