Úvod > Aktuality > Hotel Carlsbad Plaza představí v dubnu nový koncept léčení "All Inclusive"
Od dubna 2014 budou v hotelu Carlsbad Plaza v Karlových Varech otevreny unikátní lécebné Spa Suites
"> Od dubna 2014 budou v hotelu Carlsbad Plaza v Karlových Varech otevreny unikátní lécebné Spa Suites "> Nové Spa Suites, tj. lécebné apartmány, mají nekolik místností s rozlohou približne 50 m ctverecních, s vlastní koupelnou "> Ve Spa Suites se provádí všechny druhy lécebných procedur pouze pro dva klienty pokoju typu suite "> V hotelu Carlsbad Plaza bude i nadále zachována klasická lázenská lécba v Medical Spa Gallery
Lázně a wellness

Hotel Carlsbad Plaza představí v dubnu nový koncept léčení "All Inclusive"

  • Vydáno11. března 2014
V pětihvězdičkovém hotelu Carlsbad Plaza v Karlových Varech, budou od dubna 2014 otevřeny unikátní léčebné Spa Suites. Program "All Inclusive" ve Spa Suites je první a tím i jediný koncept léčení tohoto typu v České republice.
Carlsbad PlazaOd dubna 2014 budou v hotelu Carlsbad Plaza v Karlových Varech otevřeny unikátní léčebné Spa Suites s programem "All Inclusive". Jde o první i jediný koncept léčení tohoto typu v České republice. Pro poskytování těchto služeb vybudoval hotel nové prostory, které svým vybavením odpovídají nejvyšším standardům lázeňské péče a současně klientům nabídnou luxus, pohodlí a potřebný klid pro relaxaci.

Nové Spa Suites, tj. léčebné apartmány, mají několik místností s rozlohou přibližně 50 m2 s vlastní koupelnou, místností s multifunkční vanou pro všechny druhy koupelí, oddělení pro masáže, prostor pro relaxaci s lehátky a televizí. Ve Spa Suites se provádí všechny druhy léčebných procedur pouze pro dva klienty pokojů typu suite, jimž bude daný čas rezervován.

CarlsbadPočet poskytnutých procedur bude omezen jen časem stráveným ve Spa Suite a zdravotním stavem pacienta; všechny procedury v rámci 2,5 hodinového léčení jsou v ceně. Nový koncept léčení poskytne hostům také možnost plánovat si další aktivity v Karlových Varech a okolí, a to díky sjednocení času, ve kterém budou procedury poskytovány oběma hostům jednoho apartmá. Léčení ve Spa Suites bude probíhat denně od pondělí do pátku vždy ve dvou a půl hodinových časových intervalech pro oba klienty jednoho apartmá současně.

V hotelu Carlsbad Plaza bude i nadále zachována klasická lázeňská léčba v Medical Spa Gallery (pro klienty jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů a Junior Suitů), která díky otevření nových Spa Suites nabídne svým hostům ještě klidnější prostředí a flexibilnější přístup i v těch nejvytíženějších obdobích.
Vřídlo Karlovy Vary

Vřídlo Karlovy Vary

Symbolem Karlových Varů je bez pochyby Vřídlo, gejzír horké minerální vody o 72°C. Gejzír Vřídla, unikátní přírodní úkaz, vydá za minutu průměrně 2000 litrů minerální vody a díky vysokému tlaku vystřikuje až do výšky 12 metrů.

Návštěvnické centrum Moser v Karlových Varech

Návštěvnické centrum Moser v Karlových Varech

Sklo patří k nejoblíbenějším suvenýrům. Navštivte Museum Moser v Karlových Varech, kde jsou k vidění současné kolekce i historické sklářské kousky z rytecké dílny, kterou v Karlových Varech založil roku 1857 Ludwig Moser.