Úvod > Aktuality > Hip hopový festival před libereckou radnicí
Hip hopový festival před libereckou radnicí
">

Hip hopový festival před libereckou radnicí

  • Vydáno26. října 2011
V sobotu 29. října proběhne na nám. Dr. E. Beneše v Liberci festival Hip Hop Culture Open, prezentující elementy hip hopové kultury. Návštěvníci se mohou těšit na taneční workshopy s nejlepším českými street dance tanečníky, souboj českých a polských tanečníků v break dance, koncerty, grafitty jam, beat box a velmi pestrý doprovodný program. Vstup na akci je bezplatný.
Celý program bude probíhat před libereckou radnicí ve stanu o rozloze více jak 200 m², který bude po celou dobu akce vytápěn. Oficiální program začíná v půl desáté dopoledne tanečními workshopy, ve kterých budou vyučovat Sanchez a Spy Roby – legendy českého street dance, které představí styly lockin, poppin, house dance a další.

V pravé poledne bude na ploše 8 x 2 metry zahájen grafitty jam. Společně s uměním lokálních sprejerů odstartuje na hlavní stage break dance battle v disciplínách tanečních skupin a jeden na jednoho za účasti Česka a Polska. Výkony budou hodnotit 3 porotci – mj. Mistři ČR nebo vítězka posledního severočeského šampionátu Kill The Floor – polská tanečnice Pauline.

Program zpestří ukázky boxu, K1, beat boxu a koncerty Fullcontact s živým doprovodem, Pivot & Exot a Raptor 14. Na festivalu se vystřídají 3 DJ´s – Sakul, Zak a Sanchez. Programem po celou dobu bude provázet ostřílený MC Edd.

Po ukončení oficiální části programu kolem 19. hodiny  se akce přesouvá na svou after party do kavárny Ateliér v Pražské ulici. 

Další aktuality