Úvod > Aktuality > Herlíkovice nabízejí komfort v podobě skvěle upravených sjezdovek
Herlíkovice nabízejí komfort v podobe skvele upravených sjezdovek
"> Herlíkovice nabízejí komfort v podobe skvele upravených sjezdovek "> V predvánocním týdnu bude skiareál Herlíkovice denne v provozu od 8.30 do 16 hodin a poté opet od 18 do 21 hodin
Zimní sporty

Herlíkovice nabízejí komfort v podobě skvěle upravených sjezdovek

  • Vydáno4. ledna 2019
V Herlíkovicích si, kromě skvělé lyžovačky, užijete restauraci přímo u nástupní stanice na čtyřsedačkovou lanovku, děti mohou využít O2 Extra Dětský Park s pojízdným kobercem, kolotočem a dalšími zábavnými prvky. Ve skiareálu Herlíkovice – Bubákov se lyžuje od 8:30 do 16:00 hodin, v provozu jsou sedačkové lanovky Žalý a Bubákov, přibližovací kabina a lyžařské vleky. Otevřené jsou sjezdovky č. 1, 4, 7, 10 a 11.
Červená sjezdovkaSki areál Herlíkovice – Bubákov se nachází 4 km od Vrchlabí při silnici do Špindlerova Mlýna. Střediska nabízejí celkem 2 čtyřsedačkové lanovky a 7 vleků. Zákazníkům je denně k dispozici infolinka na tel.: 737 222 456, kde se dozví veškeré informace o lyžařských střediscích Snowhill, ale i další informace, ceníky, aktuality nebo třeba aktuální informace o počasí.

O víkendu 5. a 6. ledna 2019 bude v Herlíkovicích probíhat testování lyží Sporten. Přijďte zdarma otestovat 100 párů lyží a snowboardů z nové kolekce do skiareálu Herlíkovice. Areál také nabízí slevu až 100 Kč na skipas při objednání on-line. V Herlíkovicích se lyžuje od 8:30 do 16:00, cena 1denního skipasu je 620 korun pro dospělé a 520 pro juniory a seniory.

Kromě samozřejmostí jako jsou vysněžené sjezdovky, bezpečný provoz lanovek a vleků, bezplatná parkoviště, lyžařské půjčovny a školičky návštěvníci v Herlíkovicích ocení určitě i skvělé restaurační služby. Samoobslužná restaurace pohostí 60 strávníků uvnitř a na venkovní terase s grilem dalších osmdesát.
Skiareál Herlíkovice a Bubákov

Skiareál Herlíkovice a Bubákov

Skiareál Herlíkovice a Bubákov se nachází 4 km od Vrchlabí při silnici do Špindlerova Mlýna. Střediska nabízejí celkem 2 čtyřsedačkové lanovky a 7 vleků. Novinkou je dětský park.

Rozhledna Žalý v Krkonoších

Rozhledna Žalý v Krkonoších

Jediná kamenná rozhledna v Krkonoších je opět otevřena ve standardním letním provozu. Z rozhledny, která je přístupná za příznivého počasí, je krásný kruhový rozhled nejen na Krkonoše, ale i do širokého okolí. Přijďte pobejt! Čeká na vás atmosféra hor, dřeva a kachlových kamen.