Úvod > Aktuality > Golf Club Horal pořádá zimní turnaj v indoor golfu
Golf Club Horal pořádá zimní turnaj v indoor golfu
">
Zážitky

Golf Club Horal pořádá zimní turnaj v indoor golfu

"Na Golfovém hřišti Horal ve Velkých Karlovicích byla v minulých dnech ukončena letošní sezóna, golfisté ale nemusí své hole až do jara odložit do skříně. Pro hráče, kteří by neradi přes zimu vyšli ze cviku, připravil Golf Club Horal otevřený turnaj „Zimní About Golf Tour“ na golfovém simulátoru. "
Zájemci se do něj mohou hlásit až do konce prosince přímo v prostorách Golf Clubu Horal, který sídlí vedle hlavní budovy hotelu Horal. Turnaj se hraje ve dvou kategoriích: Muži a ženy (společně) a Děti do 16 let. Podmínkou účasti je odehrát základní část nejpozději do 31. prosince. Poté budou vyhlášeny termíny vyřazovací části, která proběhne od ledna do konce března. Hráči na prvních třech místech se mohou těšit na golfové trofeje. Rezervace simulátoru je možná v recepci Golf Clubu Horal nebo na telefonním čísle 571 495 583.
 
Nejen pro účast v turnaji, ale i pro běžný trénink ostatních zájemců je nyní trenažer v Golf Clubu Horal k dispozici denně – od pondělí do čtvrtku od 7 do 22 hodin a od pátku do neděle od 9 do 22 hodin. Golf Club Horal také nabízí výuku pro začátečníky i pokročilé, děti i dospělé a to pod vedením zkušeného instruktora Lea Bači mladšího.
 
Díky dalším službám hotelu Horal mohou golfisté v zimě spojit na jedno místě trénink s relaxací ve Wellness Horal s termálními bazény vyhřívanými na 36°C, saunovým světem a kardio fitness. Unavené svaly pomohou ve Wellness Horal uvolnit maséři a masérky z Thajska, Srí Lanky a Filipín. Hned vedle Horalu je také jedna ze sjezdovek Ski areálu Razula se snowtubingem. Pro letošní zimu se tu plánuje také zimní provoz půjčovny segway a sáňkařské louky. V hotelu je také bowling a restaurace s nabídkou krajových specialit.

Závan exotiky na Valašsku: relaxační procedury z Fiji

Závan exotiky na Valašsku: relaxační procedury z Fiji

Spa hotel Lanterna a wellness hotel Horal ve Velkých Karlovicích přicházejí jako první na Moravě s širokou nabídkou unikátních masážních rituálů Pure Fiji.

Wellness dovolená v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Wellness dovolená v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Užijte si dovolenou nabitou zážitky i relaxací. Wellness hotel Horal ve Velkých Karlovicích je ideálním místem pro aktivní dovolenou i pobyty rodin s dětmi. Popularitu si získal díky možnosti celoročního koupání v termálních bazénech se slanou vodou. V areálu je i golfové hřiště a tenisový kurt.

Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Nyní už vás v Beskydech nezaskočí ani obleva v zimě nebo deštivé počasí v létě. Wellness Horal s termálními bazény v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích přináší relaxaci i zábavu ve slané vodě vyhřívané až na 36°C po celý rok.

Další aktuality