Úvod > Aktuality > Florbalové velmoci míří do Prahy na turnaj Floorball Czech Open 2019
Florbalové velmoci míří do Prahy na turnaj Floorball Czech Open 2019
"> ">
Letní sporty

Florbalové velmoci míří do Prahy na turnaj Floorball Czech Open 2019

  • Vydáno7. srpna 2019
Největší florbalový turnaj pro dospělé bude opět rekordní! V Praze se od 8. do 11. 8. 2019 se představí nejlepší švédské týmy a reprezentační výběry. Velký zájem bude jako vždy o elitní část soutěže, které se zúčastní týmy čtyř zemí patřící mezi florbalovou špičku: Švédko, Finsko, Švýcarsko a poslední florbalová velmoc, kterou je pochopitelně Česká republika.
FlorballPraha se v polovině srpna stává hlavním městem světového florbalu. Elitní i amatérské týmy z celého světa poměří své síly mezi 8. a 11. srpnem v rámci turnaje Floorball Czech Open 2019, který je vůbec největším šampionátem v tomto zatím pořád mladém sportu na světě.

Ani letos nebude v elitní mužské kategorii nouze o týmy z absolutní světové špičky – švédský Falun se kterým přijedou hvězdní hráči, jako je Emil Johansson, Alexander Galante Carlström či Rasmus Enström. Dalším hvězdným týmem na florbalovém nebi je švédský Pixbo Wallenstam či Höllvikens. Nebude chybět ani švýcarský Chur nebo Lotyši Lekrings.

České ženy z elite týmů Czech Republic WU19 a Fat Pipe florbal Chodov se utkají s týmy RIG Umeå IBF a IBK Göteborg ze Švédska, děvčata z Tatranu a Bohemians vyzvou sokyně finského týmu Eräviikingit a švédského IBF Falun. Zápasů se také zůčastní týmy Kloten Dietlikon Jets a Piranha Chur ze Švýcarska.

V Open kategoriích pak uvidíte sportovce z různých koutů Evropy: Německa, Slovenska, Norska, Slovinska, Švédska, Maďarska i Ukrajiny. A samozřejmě nebudou chybět čeští hráči!
 
Floorball Czech Open 2019 startuje 8. 8. 2019 v 8:00 hodin a odehraje se během čtyř dní ve 20 pražských halách. Vrcholem turnaje bude finálový den – neděle 11. 8 – kdy se potkají nejlepší týmy všech šesti kategorii. Finálový program začíná v 9:00 hodin v hale Sparta Podvinný Mlýn, Kovanecká 23, Praha 9, kde na diváky čekají nezapomenutelné okamžiky špičkového florbalu. Vstupné stojí 200 Kč.
Hammer Strength Fitness v Praze 9

Hammer Strength Fitness v Praze 9

Nebojte se přijít – náš vyškolený personál poradí každému, jak správně začít a dosáhnout svého cíle. Naše moderní fitness tvoří unikátní posilovací stroje značky Hammer Strength a Life fitness, které využívají ergonomické výhody sbíhavých a rozbíhavých pohybů.