Úvod > Aktuality > Senioři mohou do Muzea Karla Zemana zdarma
Senioři mohou do Muzea Karla Zemana zdarma
">
Kultura

Senioři mohou do Muzea Karla Zemana zdarma

  • Vydáno1. srpna 2016
Díky Muzeu Karla Zemana a Nadaci Antonika mají lidé nad 65 let v doprovodu platící dospělé osoby, dítěte nebo studenta celý srpen vstup do Muzea Karla Zemana zcela zdarma. Stačí na pokladně muzea říct heslo „Tak se starej, mladej“. Stačí na pokladně muzea sdělit heslo „Tak se starej, mladej“ a senioři v doprovodu mohou do Muzea Karla Zemana zdarma.
Akce podporuje téma společně stráveného volného času mezi generacemi. Muzeum Karla Zemana nabízí nejen interaktivní expozici, kde si lidé mohou na vlastní kůži vyzkoušet, jaké triky Karel Zeman ve svých filmech využíval. Kromě příměstských táborů si mohou staří i mladí vyzkoušet workshopy animace, kreativní výtvarné dílny nebo si užít atmosféru filmů Karla Zemana naplno a spojit návštěvu expozice s plavbou elektrolodí po Čertovce a okolí Karlova mostu, kterou realizuje muzeum ve spolupráci s Pražskou paroplavební společností.
 
Díky Muzeu Karla Zemana a Nadaci Antonika mají lidé nad 65 let v doprovodu platící dospělé osoby, dítěte nebo studenta celý srpen vstup do Muzea Karla Zemana zcela zdarma! Stačí na pokladně muzea říct heslo „Tak se starej, mladej“. Zavzpomínejte si na dětství a stárnětes radostí!
 
Hravé a interaktivní Muzeu Karla Zemana sídlí na Saském dvoře – Saská 3, 118 00 Praha 1.
Elektro Nemo – vyhlídkové plavby historickým centrem Prahy

Elektro Nemo – vyhlídkové plavby historickým centrem Prahy

Vydejte se na výpravu nejkrásnější částí Prahy po vodní hladině ve stylu Julese Vernea. Přivítá vás kapitán, který jako by z oka vypadl kapitánu Nemovi, a vezme vás na dobrodružnou plavbu do tajuplných zákoutí Čertovky a okolí Karlova mostu.

Muzeum Karla Zemana v Praze – filmové zázraky na počkání

Muzeum Karla Zemana v Praze – filmové zázraky na počkání

Muzeum Karla Zemana představuje celoživotní dílo světově uznávaného filmového tvůrce a rovněž filmové triky, kterými proslavil českou kinematografii 20. století. Seznámíte se zde s původními Zemanovými nákresy filmových scén, fotodokumentací z realizace filmů a jeho filmovými postupy.