Úvod > Aktuality > Festival t-music Back to School se vrátí ve čtvrtek do Prahy!
Festival t-music Back to School se vrátí ve ctvrtek do Prahy!
"> Festival t-music Back to School se vrátí ve ctvrtek do Prahy! "> Festivalu se zúcastní Horkýže Slíže, Charlie Straight, UDG "> Silný hudební program ale není jedinou zábavou festivalu
Kultura

Festival t-music Back to School se vrátí ve čtvrtek do Prahy!

  • Vydáno2. října 2013
Ve čtvrtek 3. října se na Výstavišti Holešovice odehraje v pořadí třetí ročník hudebního festivalu t-music Back to School. Na akci, věnované vysokoškolským studentům na oslavu nového školního roku, vystoupí známé české i slovenské hudební kapely a nebude chybět ani technologiemi nabitý projekt T-Mobile sci-fi city. Vstup na akci je tradičně zdarma.
Kapela UDGStudenti vysokých škol oslaví nastupující školní rok za hudebního doprovodu skupin Horkýže Slíže, Charlie Straight, UDG, Evelynne nebo Discoballs. Slovenská kapela Horkýže Slíže zvolila pro t-music Back to School osvědčený repertoár postavený na legendárních hitech Malá Žužu, LAG song nebo Silný Refrén. Dojde ale i na pár kousků z poslední desky a dokonce i na písně z úplných začátků formace.

Kapela Charlie Straight vsadila při svém výběru písní rovněž na známé skladby jako Coco, Your House nebo Upside Down, přidává ale i novou písničku Crush On A Hooligan. Chybět nebude ani nový singl I Sleep Alone, který skupina nahrála s Markétou Irglovou na Islandu. Labskoústecká šestice UDG na festivalu t-music Back to School vsadí na oblíbené hity a písničky z aktuální desky Akrobat, k jejímuž singlu Modlitba právě představila nový tajemný videoklip.

Silný hudební program ale není jedinou zábavou festivalu. Organizátor akce přichází rovněž s projektem T-Mobile sci-fi city, ve kterém si studenti mohou vyzkoušet nové trendy v oblasti informačních technologií. Aktivně přistupují k akci pro vysokoškoláky i samotná akademická vedení jednotlivých škol. S programem nazvaným „Přírodovědci na fesťáku“ se zapojí Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy v Praze.

Dalšími místy, kde se festival letos objeví jsou 8. 10. Pardubice (Univerzitní kampus, Studentská ulice) a 10. 10. České Budějovice (areál kolejí Jihočeské univerzity).
Letenské sady v Praze

Letenské sady v Praze

Park na Letné je druhým největším parkem v Praze 7. Veřejný park zde byl založen ve druhé polovině 19. století podle projektu B. Wünschera a J. Braula. Název je odvozen od slova Leteň, což znamená Sluneční vrch.