!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Festival ohňostrojů rozzáří město Hlučín
Festival ohňostrojů rozzáří město Hlučín
"> ">
Zážitky

Festival ohňostrojů rozzáří město Hlučín

Vydáno 30. srpna 2019
V letošním roce proběhne již 4. ročník Mezinárodního festivalu ohňostrojů na Hlučínském jezeře. Od pátku 30. 8. do neděle 1. 9. 2019 bude připraven doprovodný program, včetně tolik v posledních letech oblíbeného mezinárodního Festivalu ohňostrojů. Každoroční pouť přijíždí k Hlučínskému jezeru poslední víkend v srpnu. První zářijovou neděli si zde lidé připomínají vysvěcení kostela sv. Jana Křtitele a pouť tak tyto oslavy zahajuje.
Hlučín ŠtěrkovnaNabitý program od pátečního odpoledne do nedělního večera 30. 8. - 1. 9. 2019 si pro vás připravila příspěvková organizace města Hlučín Sport a kultura Hlučín, aby tak slavnostně zakončila končící letní sezónu na Hlučínském jezeře.

Po celou dobu trvání Krmáše zabezpečuje Rodinné centrum AC Hlučín doprovodný program kolem druhé stage: skákací hrad, trampolínu, fotbálek a hrnčířský kruh. Denně zde bude od 17:00 do 19:00 hodin probíhat rodinný program - furry show, Muppety, hry pro děti, bubliny, fotbalový turnaj nebo třeba bingo o ceny.

ohňostrojV rámci Festivalu ohňostrojů se představí Sugyp. Švýcarská ohňostrojná společnost je proslulá svou dlouhodobou tradicí již od roku 1971 a naprostou špičkou ve svém oboru. V pořadí druhý soutěžní ohňostroj bude v režii domácí Tarra pyrotechnik, která opět spoluorganizuje celou akci již diváci a fanoušci dobře znají z předchozích ročníků Festivalu ohňostrojů. V letošní silné konkurenci změří své kvality s opravdu silnými zahraničními týmy. Také letos si pro všechny připravila opět zcela novou ohňostrojnou show plnou skvělých efektů. Celý Festival ohňostrojů zakončí ambiciozní tým Carat z Francie, kreativní a inovativní společnost specializující se v realizaci pyrotechnických eventů za kterou stojí skupina mladých zapálených profesionálů, kteří se rozhodli, že spojí své know-how a ztělesní novou vizi pro tvorbu tradičních ohňostrojů.
Hlučínské jezero Štěrkovna

Hlučínské jezero Štěrkovna

Jedno z nejkrásnějších koupání na severu Moravy poskytuje Hlučínské jezero, bývalá štěrkovna ležící kousek od města Hlučín. Jeho voda patří stabilně mezi nejčistší v kraji. Koupání psů je zde bohužel zakázáno.

Další aktuality

8.6.
2021
10 tipů na nejkrásnější fotomísta Karlovy Studánky

10 tipů na nejkrásnější fotomísta Karlovy Studánky

Severní Morava a Slezsko | Zážitky
4.6.
2021
Obnovený dřevěný kostel v Gutech přivítá první věřící

Obnovený dřevěný kostel v Gutech přivítá první věřící

Severní Morava a Slezsko | Památky
21.5.
2021
Květy rododendronů začínají zaplavovat areál Zoo Ostrava

Květy rododendronů začínají zaplavovat areál Zoo Ostrava

Severní Morava a Slezsko | Příroda