Úvod > Aktuality > Neotřelá bubenická show v centru Prahy – Feel The Beat
Neotřelá bubenická show v centru Prahy - Feel The Beat
"> ">

Neotřelá bubenická show v centru Prahy – Feel The Beat

  • Vydáno8. listopadu 2012
Formace mladých českých bubeníků Marimba Live Drums uzavírá své turné "Feel The Beat" po republice v pražském Divadle Hybernia.
V pondělí 12. 11. 2012 zde představí svou neotřelou show.  Spojení vibrafonu, klasické bicí soustavy, tympánů, marimby, zvonkohry, skvělé světelné show, energie, zapojení diváků do hudební performance a nadšení pěti talentovaných bubeníků zaručuje neopakovatelný zážitek.

Marimba Live Drums
je pětice dvacetiletých kluků, kteří společně koncertují už přes 5 let, mají za sebou řadu úspěšných koncertů, na kterých je vidělo už několik tisíc diváků. Členové kapely studují na pražské konzervatoři a hraní věnují veškerý svůj volný čas.

Svou autorskou tvorbu představují nyní v celovečerní show nazvané Feel The Beat, s kterou podnikli turné po celé ČR.

Kapela v ní využívá nejrůznějších perkusivních nástrojů včetně marimby, ale hraje například také na obří větráky. Zapojuje do představení publikum, které může hrát na trubky různě zvukově naladěné. Při show diváci uvidí i detailně zkomponovanou světelnou show.  Představení připomíná známou britskou formaci Stomp, vychází ale z hudebního cítění středočeských kluků.

V Čechách nemá Marimba Live Drums zatím žádnou srovnatelnou konkurenci.