Úvod > Aktuality > Letište Praha nabízí novou prohlídkovou trasu pro amatérské fotografy
Letište Praha nabízí novou prohlídkovou trasu pro amatérské fotografy
">
Památky

Letište Praha nabízí novou prohlídkovou trasu pro amatérské fotografy

  • Vydáno27. března 2012
Od 1.4.2012 nabízí Letiště Praha novou trasu exkurzí, trasu F pro fotografy (filmaře) amatéry. Fotografovat bude možné nejen z autobusu, ale i venku u startovací a přistávací dráhy.
Exkurze na Trase F budou probíhat 2x měsíčně, 1x v neděli a 1x ve středu. Exkurze jsou v čase, kdy probíhá hlavní provoz na letišti. Autobusem vás provezeme po letišti, se zastávkami u dráhy, která bude v daný den v provozu. Jsou vybrána místa, kde dobře uvidíte jak na starty, tak na přistávání letadel.

Na jednu exkurzi je limit max. 20 osob, od 15 let výše. Všichni účastníci budou vybaveni reflexními vestami a je nutné dbát pokynů doprovázejících osob.

Termín první foto prohlídky je stanoven na 1.4. ve 14,30, další bude 18.4. v 15,30. Na exkurzi je nutná rezervace na www.prg.aero. Jednotné vstupné je 350,- za osobu pro všechny typy návštěvníků.
Exkurze na Letišti Praha

Exkurze na Letišti Praha

Letiště Praha je místem, kde můžete načerpat atmosféru dálek a poznání. Individuální prohlídky se konají o víkendech, skupiny se mohou domluvit na prohlídku i přes týden. Exkurze vás seznámí se současným provozem, leteckými společnostmi a s různými typy letadel.