Úvod > Aktuality > Letní Dyzajn market si vychutnáte všemi smysly
Letní Dyzajn market si vychutnáte všemi smysly
"> "> "> "> Strelecký ostrov ovládne ceská móda a design "> Stejne jako na minulém Dyzajn márketu se uskutecní módní prehlídky "> Predstaví se celá rada mladých ceských talentu

Letní Dyzajn market si vychutnáte všemi smysly

Vydáno 28. července 2020 Zážitky
Tento víkend se koná Dyzajn market Prázdniny na Výstavišti v pražských Holešovicích. Během víkendu 1. a 2. srpna 2020 se představí 130 tvůrců nejen z Čech a Moravy, mezi nimiž nebudou chybět ani stánky s výborným jídlem a pitím. Akce bude probíhat oba dva dny od 10:00 do 20:00 hodin.

dyzajn market létoPrázdninový Dyzajn market se bude konat 1. a 2. srpna na Výstavišti v pražských Holešovicích, na celé ploše před Průmyslovým palácem. Organizátoři prodejně-výstavní akce pro 130 lokálních tvůrců všeho možného i nemožného si dávají za cíl seznámit širokou veřejnost se „zlatými českými ručičkami“ a s tím, jakou hodnotu v nich náš národ skrývá.

Kromě českých dyzajnérů zde potkáte tentokrát také 16 jejich zahraničních kolegů, a to ze Slovenska, Maďarska, Německa a Rakouska. Můžete se těšit na oblečení, šperky, bytové doplňky, kabelky, batohy, hračky, knížky, papírenské produkty, ale také na přírodní kosmetiku či pokojové rostliny.

Nebude chybět ani občerstvení, výběrová káva, domácí limonády a zmrzlina. Poprvé od koronavirové krize bude na Dyzajn marketu i oblíbený kreativní koutek pro děti. Vstup je zdarma, bez bariér a vítáni jsou i čtyřnozí miláčci.

Protože prázdniny jsou pro tvůrce nejtěžším obdobím v roce, kdy jiné prodejní kanály moc nefungují, je právě nyní nutné tuto nemalou skupinu lidí podpořit, chceme-li ji pomoci udržet se tvorby schopnou i nadále. Jen samotnou návštěvou akce vyjádříte svou přízeň až 130 dyzajnérům.

Průmyslový palác na Výstavišti Praha v Holešovicích

Průmyslový palác na Výstavišti Praha v Holešovicích

Průmyslový palác je ústřední dominantou areálu Výstaviště Praha Holešovice. Secesní stavba pochází z roku 1891 podle návrhu Bedřicha Münzbergra, který spoluprácoval s inženýrem Františkem Prášilem. Výzdobu provedl Bedřich Ohman a Alois Dryák. Stavba je jak uměleckou, tak i technikou památkou.