Úvod > Aktuality > Druhé zámecké trhy zaplní zámek Křtiny
Druhé zámecké trhy Krtiny nabídnou i zabijacku
"> Druhé zámecké trhy Krtiny nabídnou i zabijacku "> Zámek Krtiny "> Zámecké trhy nabídnou produkty farmáru
Zážitky

Druhé zámecké trhy zaplní zámek Křtiny

  • Vydáno5. února 2014
Druhé zámecké trhy s prodejem farmářských i dalších výrobků se odehrají v sobotu na zámku Křtiny. Trhy se budou konat od 9 do 12 hodin.
Nabídka zabíjačkových pochoutekNa zámku ve Křtinách se budou konat druhé zámecké trhy. Na nich se opět představí místní dodavatelé jak zdravých čerstvých potravin, tak výrobci domácích či zahradnických potřeb či například výrobci ponožek z Moravského krasu.

V sobotu 8. února se zámecké brány otevřou farmářům Moravského krasu a také návštěvníkům z blízkého i vzdálenějšího okolí. K prodeji budou nejen produkty drobných pěstitelů, ale také si lidé budou moci koupit novou motyku, pilu nebo další zahrádkářské potřeby.

Největším lákadlem těchto trhů však bude možnost zakoupení zabíjačkových specialit od řezníka, který pravidelně jezdí do Křtin a dodává obyvatelům kvalitní čerstvé maso. Chybět nebude ani široký výběr koření, bio potraviny, ovocné a zeleninové šťávy, zelenina, kváskové pečivo, pečivo s rakytníkem, luštěniny, ponožkové zboží, čerstvé sýry z kravského mléka, med a včelí produkty, frgály, čaje a spousta dalších výrobků a zboží.

Trhy budou otevřeny v sobotu 8. února od 9 do 12 hodin v prostorách zámku Křtiny. Pořadatelem je Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny, jedna z organizačních součástí Mendelovy univerzity v Brně, která v tomto roce slaví již 95. výročí založení. Cílem zámeckých trhů je nejen umožnit místním producentům zviditelnění a lepší odbyt jejich produktů, ale zejména osvěta a snaha o maximální kontakt s veřejností. Školní lesní podnik plánuje trhy opakovat v pravidelných termínech ve dvouměsíčních intervalech.
Zámek Křtiny – královský zážitek na zámku Křtiny

Zámek Křtiny – královský zážitek na zámku Křtiny

Zámek Křtiny svým hostům poskytuje konferenční služby (kongresový, společenský sál, salonky), ubytovací, stravovací a další služby dle přání zákazníků.

Další aktuality

29.9.
2022
7 věcí, které nevíte o… T. G. Masarykovi

7 věcí, které nevíte o… T. G. Masarykovi

Jihomoravský kraj | Zážitky
24.9.
2022
Moravská vína sklízejí úspěchy doma i ve světě

Moravská vína sklízejí úspěchy doma i ve světě

Jihomoravský kraj | Gurmánská turistika
20.9.
2022
Oskorušobraní bude o víkendu opět na Travičné

Oskorušobraní bude o víkendu opět na Travičné

Jihomoravský kraj | Gurmánská turistika