Úvod > Aktuality > Dračí slavnosti lákají na zámek Staré Hrady
Drací slavnosti lákají na zámek Staré Hrady
"> Drací slavnosti lákají na zámek Staré Hrady "> Starohradské pohádkové království chystá na sobotu 14. cervna od 10 do 18 hodin velkou oslavu "> Cekají na vás udatní rytíri, krásné princezny i potreštené carodejnice
Zážitky

Dračí slavnosti lákají na zámek Staré Hrady

  • Vydáno7. června 2019
Slavnosti draků, dračic a dráčků z pohádek čaroděje Archibalda I. se konají od čtvrtka 6. do neděle 9. června 2019 na hradě a zámku Staré Hrady. Neváhejte a vstupte do starohradského Dračího království. Navštivte dračí prohlídkové okruhy a poznejte přes padesát druhů draků a dráčků. Novinkou je Zdravosvět a Dračí království!

DrakStarohradské pohádkové království přichystalo od 6. do 9. června akci Draci na hradě, která je věnované všem starohradským darkům, kteří zde mají domov. Pro celou rodinu je připraven bohatý celodenní program, díky kterému ochutnáte jedinečnou atmosféru starohradských pohádek. Přijďte a přesvědčte se na vlastní oči, že na Starých Hradech pohádkové bytosti skutečně žijí!

Nahlédněte do tajemství Obřích smaragdových draků v pohádkovém sklepení a seznamte se s Vodovodními draky Potrubáky. Přijměte pozvání na audienci k Dračímu Králi Rozumbraďáku XVI. do Dračí královské komnaty a spolu s dvaatřicetimetrovým čarodrakem Mocjeďákem odhalte tajemství dračích lektvarů a elixírů

Drak Staré HradyNa Hradní pohádové půdě přivítejte i Obří rubínové draky Rubijány. Novinkou je Zdravosvět  a Dračí království, kde uvidíte dračího vládce Zdrávokaze, vílu Vitamínu, skřítky Baciláky, dračí porodnici, dračí zuboopravnu, skřítky z Bonbónového království, skřítky ovocňáky a saláťáky, draky Recykláky, bájný Hvězdolet a mnoho dalšího.

Hrad a zámek Staré Hrady je otevřen denně od 10 do 17 hodin, vstupné stojí 125 korun, pro děti 85 Kč.
Hrad a zámek Staré Hrady

Hrad a zámek Staré Hrady

Hrad a zámek Staré Hrady leží v Českém ráji, jižně od Jičína – hned vedle městečka Libáň. Bohatý program zde nabízí pět pohádkových prohlídkových okruhů a 2 historické prohlídkové okruhy. Provedou vás živé pohádkové bytosti v rolích průvodců.