Úvod > Aktuality > Kudy z nudy vás zve na páteční piknik na hrad Krakovec!
Kudy z nudy vás zve na páteční piknik na hrad Krakovec!
"> "> "> "> ">
Památky

Kudy z nudy vás zve na páteční piknik na hrad Krakovec!

Kudy z nudy pořádá pro své fanoušky unikátní akci. Originální piknik na hradě Krakovec spojený s promítáním filmu Ať žijí duchové! Aktuálně máme posledních 10 volných míst, takže jestli hledáte super tip na tento pátek 5. 8. pro sebe a svůj doprovod, přihlaste se a jeďte s námi!
Portál Kudy z nudy slaví půl roku provozu v novém a v rámci oslav vás zveme i na tuto neformální a příjemnou akci v historických kulisách hradu Krakovci. Dne 5. srpna 2011 zde zhlédneme speciální večerní promítání filmu „Ať žijí duchové!“, a to přímo na místě, kde se tento legendární film natáčel. To ještě není všechno. Pokud jste z Prahy, na Krakovec vás dovezeme autobusem. Po prohlídce hradu si vyzvednete piknikový koš, který se bude hodit při poslechu koncertu francouzského šansoniéra, besedy s hercem „Jeníkem“ Jiřím Procházkou i při samotné projekci. Po skončení filmu vás pak bezpečně dopravíme domů.
 
Jak se přihlásit?
Stačí poslat přihlášku e-mailem na katalog@czechtourism.cz. Pomůže, pokud uvedete i vaše telefonní číslo, abychom vás mohli operativně informovat v případě změny programu.
 
Co na vás čeká, až vyhrajete?
  • Účast na večerním pikniku pro sebe a svůj doprovod.
  • Zdarma odvoz z Prahy na Krakovec (17:00) a zpět (22:30)
  • Piknikový koš
  • Večerní prohlídka hradu
  • Promítání filmu Ať žijí duchové
  • Koncert šansoniéra Joela Brose
  • Spousta zábavy :-)
 
Další informace vám ráda dodá:
Markéta Chaloupková, tel.: 221 580 445, e-mail: katalog@czechtourism.cz
Starobylý hrad Krakovec – v kapli sloužil mše Mistr Jan Hus

Starobylý hrad Krakovec – v kapli sloužil mše Mistr Jan Hus

Hrad Krakovec je ukázkou vrcholné gotické architektury. Krakovci bylo také souzeno, aby se stal posledním útočištěm mistra J. Husa, když byl prohlášen za kacíře a vypuzen z Prahy. Natáčely se zde scény z filmu Ať žijí duchové.

Další aktuality