!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Dolní Morava získala ocenění Nejdůvěryhodnější značka roku 2021 v kategorii skiareálů
Dolní Morava získala ocenění Nejdůvěryhodnější značka roku 2021 v kategorii skiareálů
"> "> "> "> "> ">
Zimní sporty

Dolní Morava získala ocenění Nejdůvěryhodnější značka roku 2021 v kategorii skiareálů

  • Vydáno29. listopadu 2021
Na 4 tisíce nezávislých respondentů hodnotilo v minulých dnech 700 značek zařazených do 80 kategorií. Kategorii skiareálů opanoval Horský resort Dolní Morava. Spotřebitelé jej svým hlasováním dosadili na první místo. Anketa Nejdůvěryhodnější značka roku má nyní již sedmiletou tradici.
Dolní MoravaNa vydobyté důvěře plánuje Dolní Morava dál pracovat a také letos bude průběžně zkvalitňovat své služby. Pro návštěvníky zde na tuto zimní sezónu připravili hned několik novinek, díky kterým si tu užijí opravdu skvělé lyžařské podmínky. Provozovatelé investovali e-shopu a zákaznického centra, dále do zkvalitnění zasněžování, a do pořízením moderních zasněžovacích děl a vybudováním zasněžovacího jezera. Za krátkou dobu se tak podaří maximálně zasněžit velkou plochu sjezdovek. To zde mimo jiné prodlouží lyžařskou sezónu.

To však není jediná novinka, která na lyžaře na Dolní Moravě čeká. Nově se mohou těšit například na večerní lyžování na sjezdovce Kamila. Dolní Morava láka na sněhovou zábavu celé rodiny. O děti se postarají zkušení instruktoři v lyžařské škole. Novou energii dostávají také gastroslužby pro lyžaře. V nově zrekonstruované restauraci Terezka se skvěle nají celá rodina.
 
Skiareál Dolní Morava – 8 sjezdovek všech stupňů obtížnosti

Skiareál Dolní Morava – 8 sjezdovek všech stupňů obtížnosti

Lyžařský areál Dolní Morava leží v údolí obce Dolní Morava nedaleko od vrcholu Králického Sněžníku (1 424 m n. m.). Zdejší sjezdové tratě patří k tomu nejlepšímu, co může lyžař v České republice najít. Obsluhovány jsou 2 lanovkami a 3 vleky.

Horský resort Dolní Morava

Horský resort Dolní Morava

Moderní horský resort s celoročním provozem a širokou nabídkou sportovních, adrenalinových a rekreačních aktivit. Najdete několik světových unikátů v čele se Stezkou v oblacích, Mamutí horskou dráhou nebo Mamutíkových zážitkových parků s Obřím Mamutem. Najdete zde také Adrenalin park, lanovku aj.

Czech Skipass 2021/2022

1.11.
31.3.
Czech Skipass 2021/2022

Úspěšný projekt Czech Skipass – lyžařská celosezónní permanentka, která umožňuje návštěvníkům užít si 195 km sjezdových tratí v 19 předních domácích skiareálech – pokračuje i letos. Czech Skipass zahrnuje 147 lanovek a vleků.

Dětský ski park Amálka na Dolní Moravě

Dětský ski park Amálka na Dolní Moravě

Dětský ski park Amálka na Dolní Moravě disponuje vlekem s délkou 120 metrů. Pojízdný pás má umožněný výstup na obě strany. Najdete zde také dětský kolotoč a slalomové prvky. Nachází se na dojezdu sjezdovky B, vedle Aprés ski Hříbek.

Sáňkařská dráha a večerní sáňkování na Dolní Moravě

Sáňkařská dráha a večerní sáňkování na Dolní Moravě

Přijďte si užít jedinečný zážitek nočního sáňkování na osvětlené trati dlouhé 2,5 kilometru bez jediného kroku pěšky. Tuto trať najdete ve skiareálu Sněžník na Dolní Moravě. Čeká na vás skvělá zábava a zážitek pro lyžaře i nelyžaře.

Skitour Test Centrum Dolní Morava

Skitour Test Centrum Dolní Morava

Taky už si nějaký čas říkáte, že to musíte zkusit, že už vám to hoblování sjezdovek nepřináší takovou radost jako dřív a přitom lyžování máte pořád v sobě… Změna na lyžích, ta pomůže. Vyzkoušejte skialpy na Dolní Moravě!

Snow Trails U Slona na Dolní Moravě

Snow Trails U Slona na Dolní Moravě

Top freestyle a fun zóna pro všechny, kteří se chtějí na lyžích bavit, to čeká všechny lyžaře a snowboardisty v Horském resortu Dolní Morava. Je zde Cross Trail, Fun Trail a Jump Trail – zábavné tratě s klopenými zatáčkami, řadou překážek a skoků, terénními vlnami a trať se závodními brankami.