Úvod > Aktuality > Dobrodružná výstava Mraveniště končí v neděli
Sladovna v Písku
"> Sladovna v Písku "> Dobrodružná výstava venovaná mravencum "> Mravenište - dobrodružná výstava
Zážitky

Dobrodružná výstava Mraveniště končí v neděli

  • Vydáno4. ledna 2014
Výstava Mraveniště je už jenom do neděle otevřena ve Sladovně – galerii hrou v Písku. Výstava Mraveniště vám pomůže poznat mravenčí život tak, jak ho ještě neznáte.
Mraveniště – dobrodružná výstavaV labyrintu nejrůznějších prolézaček, chodeb a komůrek zažijete ta pravá mravenčí dobrodružství. Na výstavě budete mít pocit, že jste se ocitli uprostřed obřího mraveniště. Výstavu doplní městečko živých mravenců, originální velkoplošné fotografie autentických mravenců, videoprojekce, pro návštěvníky jsou připraveny kostýmy mravenců a královen i pracovní kniha o mravencích.

Co je to ilustrace? Kolik podob může mít mravenec? A jak mravence nakreslí malé dítě nebo dospělý? Výstavu originálních ilustrací Radany Přenosilové ke knize Minimax a mravenec (Baobab) doplní výtvarné a vzdělávací aktivity pro děti různých věkových skupin. 

K výstavě je otevřen také mravenčí obchod, kde zakoupíte například balonek nebo tašku. Galerie Sladovna se stane místem snů nejen vašich dětí.
Sladovna Písek – galerie hrou

Sladovna Písek – galerie hrou

Zážitkové výstavy pro celou rodinu, čtyři patra zážitků a kreativity. Výstavy a jejich témata prostřednictvím hry nabízí spoustu inspirace a poznání. Přijďte a poznejte svět Jana Amose Komenského, zažijte Mraveniště, zahnízděte ve světě ilustrovaných knížek, nebo si něco vytvořte v Animáriu.