Úvod > Aktuality > Dobročinný festival ve Žlutých lázních opět pomůže postiženým povodní
Dobrocinný festival ve Žlutých lázních opet pomuže postiženým povodní
"> Dobrocinný festival ve Žlutých lázních opet pomuže postiženým povodní "> Umelci se budou strídat na trech místech "> Behem dne zhlédnete ukázky obrazu graffiti a exhibice kreslení tohoto stylu
Zážitky

Dobročinný festival ve Žlutých lázních opět pomůže postiženým povodní

  • Vydáno17. září 2014
Dobročinný festival ve Žlutých lázních opět pomůže potřebným. V sobotu 20. září se bude v areálu Žluté lázně v Praze 4 – Podolí konat už druhý ročník benefiční akce Poison Apple Open Air, která vybere peníze na hřiště pro děti. Na třech pódiích vystoupí během celého dne desítky předních Dj´s, producentů, muzikantů a zpěváků.

Elektro muzikaCharitativní festival elektronické hudby začne v poledne. Do Žlutých lázní se sjede na čtyřicet umělců, aby společně vystoupili bez nároku na honorář ve prospěch obce Křešice, kde povodeň poničila v loňském roce dětské hřiště. Vstupné je dobrovolné, nejméně však 30 korun.

Každý, kdo dorazí do Žlutých lázní se může v sobotu 20. září těšit na různé hudební styly. Umělci se budou střídat na třech místech. V Mini baru bude znít House, v Tančírně Drum Bass a na molo mohou dorazit posluchači Radio Spin Bass. Během celého dne vás čeká také doprovodný program. Zhlédnete ukázky obrazů graffiti a exhibice kreslení tohoto stylu. Od 12 do 18 hodin můžete navíc využít zdarma beachvolejbalové kurty a stolní tenis!

Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze u řeky Vltavy a slouží jako relaxační místo pro lidi všech věkových kategorií. V provozu jsou vybraná sportoviště, jako je beach volejbal, stolní tenis nebo oblíbená venkovní posilovna Yellow Gym. Žluté lázně podle CNN patří mezi 10 nejlepších městských pláží Evropy.