Úvod > Aktuality > Do středověku se přenesete každou sobotu a neděli na zámku Dětenice
Zimní rytírské turnaje na zámku Detenice
"> Zimní rytírské turnaje na zámku Detenice "> Láska i boj "> Užijte si 40 minut skvelé podívané
Zážitky

Do středověku se přenesete každou sobotu a neděli na zámku Dětenice

  • Vydáno13. března 2020
Zámek Dětenice je návštěvníkům otevřen beze změn a zve všechny turisty i rodiny s dětmi na zámecké prohlídky klasické nebo zábavné se zdejší čarodějnicí Žizeldou. V Dětenicích aktuálně funguje i středověká krčma.
zámek děteniceNa zámku v Dětenicích čekají průvodci na návštěvníky, kteří mohou přijít každou březnovou sobotu a neděli na prohlídku klasickými interiéry zámku anebo na zábavnou exkurzi zámkem se zdejší čarodějnicí Žizeldou.

V Dětenicích kromě zámku funguje také středověká krčma s programem, středověký hotel i pivovar, kde ochutnáte dětenické domácí pivečko. V pivovaru se mimo to otevřely nové prohlídkové prostory – uvidíte vyřezávané historické postavy, dozvíte se o pivu co jste ještě nevěděli, a budete zapojeni přímo do děje prohlídky. Na konci dostane každý návštěvník ochutnat zdejší pivo.

krčma dětenicePo celý březen navíc dětenický resort nabízí rodinám s dětmi vstup na zámek pro děti zdrama, a to každou sobotu i neděli. Na oběd či večeři se můžete pak zastavit ve středověké krčmě, kde mají děti také jídlo zdarma! V doprovodu čarodějnice můžete každou sobotu společně se svými ratolestmi obdivovat zámecké pokoje v Dětenicích. Vstup na sobotní prohlídku mají děti do 15 let zcela zdarma a pokud zavítají s rodiči do pivovaru, podívají se i sem úplně zadarmo. Na rodinném výletěse velmi dobře najíte ve středověké krčmě. Také tady s dětmi ušetříte – do konce března dostanou v sobotu děti oběd i večeři také zdarma. Program v krčmě se koná od 18:00 do 20:00 hodin. Aktuální informace jsou dostupné nejlépe na facebooku Zámeckého resortu Dětenice.
Strašidelné soboty na zámku Dětenice

1.1.
30.11.
Strašidelné soboty na zámku Dětenice

Každou sobotu se konají na zámku Dětenice prohlídky v doprovodu strašidelných bytostí. Přijeďte se trochu bát i zasmát. Strašidelné prohlídky jsou vhodné zejména pro děti, ale pobaví i dospělé.

Středověký hotel Dětenice – návrat do doby dávno minulé

Středověký hotel Dětenice – návrat do doby dávno minulé

Místo, kde prožijete noc, která se pro vás stane nezapomenutelným zážitkem. Nový středověký hotel poskytuje naprosto unikátní interiéry, které vás vrátí v čase do vzdáleného středověku.

Středověká krčma Dětenice

Středověká krčma Dětenice

Máte rádi středověk? Krčma Dětenice nabízí všem návštěvníkům naprosto ojedinělý zážitek – přenesete do období středověku se vším, co k němu patří. Středověké speciality se připravují na otevřeném ohni, jí se rukama, obslouží vás personál v dobových kostýmech.

Barokní zámek a pivovar v Dětenicích – jedinečný tip na výlet do Českého ráje

Barokní zámek a pivovar v Dětenicích – jedinečný tip na výlet do Českého ráje

Na prahu 3. tisíciletí, v letech 1998 – 2000, byl zámek Dětenice renovován a po 60 letech znovu otevřen veřejnosti. Na zámku se konají historické programy, rokokové plesy a středověké hostiny. V sousedství zámku je opravena historická budova pivovaru se středověkou krčmou a výrobou vlastního piva...