Úvod > Aktuality > Do poloviny března se ještě děti mohou koupat v Aquapalace Praha za 1 korunu!
Do poloviny března se ještě děti mohou koupat v Aquapalace Praha za 1 korunu!
"> "> "> ">
Lázně a wellness

Do poloviny března se ještě děti mohou koupat v Aquapalace Praha za 1 korunu!

  • Vydáno4. března 2020
Jarní prázdniny v Aquapalace Praha nekončí. Akce Děti za korunu trvá už jen do 15. března. Vezměte si plavky a vyrazte za zábavou. V aquaparku v Čestlicích na vás čeká několik kilometrů tobogánů, adrenalinový spacebowl, vrak pirátské lodi, mořské vlnobití a o víkendech dobrodružství s piráty, kouzelníky a vodníky.
aquapalace-tobogan.jpgNejvětší aquapark v Česku Aquapalace Praha od konce ledna do 15. 3. 2020 nabízí pro děti do 150 cm vstup do Vodního světa jen za jedinou korunu.

Akce platí při zakoupení jedné dospělé nezlevněné vstupenky na pokladnách Aquapalace Praha. Děti nad 150 cm výšky platí studentské vstupné. Na  děti i na jejich doprovod  čeká v Aquapalace Praha řada atrakcí, nejdelší tobogány, mořské vlnobití a jedinečný animační program.
 
aquapalacePokud vám schází léto a vzpomínky na den strávený v moři, v Aquapalace je pro vás připraveno mořské vlnobití každou půlhodinu, takže si užijete opravdovou relaxaci ve vlnách. Dobrou zprávou pro všechny rodiče je, že během víkendů probíhají také tematické animace, kde se vaše děti zabaví soutěžemi o drobné ceny, a vy tak můžete mezitím odpočívat např. ve vířivce.
Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Další aktuality