Úvod > Aktuality > Do DinoParku v Ostravě a Liberci se školáci podívají i bez jedniček zdarma
Oba DinoParky zvou na návštevu všechny, kterí mají na svém vysvedcení trojku (nebo i horší známku)
"> Oba DinoParky zvou na návštevu všechny, kterí mají na svém vysvedcení trojku (nebo i horší známku) "> Krome toho, že je ceká spousta zábavy, si totiž odnesou i trochu poucení a nových vedomostí "> DinoPark Ostrava se nachází 13 km od centra Ostravy mezi Orlovou a Doubravou
Zážitky

Do DinoParku v Ostravě a Liberci se školáci podívají i bez jedniček zdarma

  • Vydáno24. června 2014
Nevyšla vašim dětem na vysvědčení zrovna pěkná známka z přírodopisu? Přijďte s nimi o víkendu na doučování do DinoParku v Ostravě nebo Liberci, kde se dozví se třeba i něco nového. Pokud s sebou na vysvědčení z přírodopisu přinesou trojku (nebo i horší známku), mají vstup do obou DinoParků od 27. do 29. 6. 2014 zadarmo! A příští vysvědčení bude určitě lepší!

DinoparkDinoPark v Ostravě a Liberci pořádá pro školáky, kteří dostanou na konci června vysvědčení, jedinečnou akci. Tentokrát se jedná o akci "za vysvědčení" tak trochu naruby.

Oba DinoParky zvou na návštěvu všechny, kteří mají na svém vysvědčení trojku (nebo i horší známku) z přírodopisu! Chtějí totiž potěšit i děti, kterým zkrátka některé předměty jdou trochu hůře. Vstup do DinoParku zdarma pro ně snad bude motivací pro další učení. Kromě toho, že je čeká spousta zábavy, si totiž odnesou i trochu poučení a nových vědomostí. Přijďte si i vy užít předprázdninovou dinosauří školu hrou.

DinoPark Ostrava se nachází 13 km od centra Ostravy mezi Orlovou a Doubravou. Na ploše 35 ha je přichystáno více než 30 scén se 70 modely druhohorních zvířat v životních velikostech. Navštívit můžete DinoAquarium, novinku roku 2014. V jedinečném 4D kině se speciálně vyrobeným panoramatickým filmem se stanete součástí příběhu a podíváte se pod hladinu divokých druhohorních moří, kde čeká nepřeberné množství nástrah a nebezpečí. Děti si mohou zahrát na paleontology na speciálním hřišti navštívit naučnou stezku.

DinoPark Liberec – krytý celoročně otevřený DinoPark s DinoTeráriem a krokodýly

DinoPark Liberec – krytý celoročně otevřený DinoPark s DinoTeráriem a krokodýly

Jediný krytý DinoPark s celoročním provozem můžete navštívit v Liberci v Nákupní galerii Plaza Liberec. Pojďte se podívat na unikátním a zábavným způsobem ztvárněnou historii Země z doby před 65 miliony let- speciální efekty, 70 prehistorických modelů statických i robotických a nově sezóna mláďat.

DinoPark Ostrava – pravěký svět na dlani

DinoPark Ostrava – pravěký svět na dlani

Přemýšlíte, kam s dětmi na výlet? Navštivte zábavný a vzdělávací park určený dětem všech věkových kategorií. DinoPark Ostrava se nachází 13 km od centra Ostravy mezi Orlovou a Doubravou. Na ploše 35 ha je 70 modelů druhohorních zvířat v životních velikostech a nově uvidíte i roztomilá mláďata.