Úvod > Aktuality > Dnes vystoupí ve Skiareálu Lipno Nightwork
27. ledna - Lipno (Šumava)
"> 27. ledna - Lipno (Šumava)
Zimní sporty

Dnes vystoupí ve Skiareálu Lipno Nightwork

  • Vydáno27. ledna 2013
Oblíbená hudební skupina Nightwork, která zaujala široké publikum zejména svoji originalitou, vystoupí dnes ve Skiareálu Lipno. Těšit se můžete na velkolepou show. Své nejlepší hity zahraje kapela v rámci velkolepé akce ŠKODA Park.
Na hudebníky v čele s Vojtou Dykem a Jakubem Prachařem se můžete těšit od 13 hodin. Kapela zahraje na parkovišti. Programem budou provázet další výrazná osobnost – oblíbený herec a moderátor Martin Dejdar.

Active Park Lipno – to musíte zažít

Active Park Lipno – to musíte zažít

Plánujete aktivní rodinnou dovolenou? Jste rodina, která ráda vyzkouší něco nového a chce si užít společné chvíle? Máte rádi dny nabité novými zážitky a poznáním? Pak je tu pro vás Active Park Lipno, který nabízí aktivity pro celou rodinu.

Skiareál Lipno – nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách

Skiareál Lipno – nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách

Skiareál Lipno je moderní, pětihvězdičkové lyžařské středisko zaměřené především na rodiny s dětmi, začátečníky a školní lyžařské kurzy. Skiareál nabízí bezpečné a kvalitně zasněžené sjezdovky o celkové délce 11,6 km. Pohodlnou přepravu zajišťují tři čtyřsedačkové lanovky.

Stezka korunami stromů s tobogánem u Lipna

Stezka korunami stromů s tobogánem u Lipna

První stezka korunami stromů v České republice je otevřená celoročně. Stezka v délce 372 m z dřevěné konstrukce je citlivě zasazena do smíšeného lesa a při maximálním stoupání 2 – 6% se dostanete až do 24 metrové výšky. Stezka je zakončena 40metrovou vyhlídkovou věží.