Úvod > Aktuality > Divadlo Hybernia láká na nový pohádkový muzikál Kapka medu pro Verunku
Divadlo Hybernia láká na nový pohádkový muzikál
"> Divadlo Hybernia láká na nový pohádkový muzikál "> Nádherné kostýmy vytvorila výtvarnice Evženie Rážová "> V Kapce medu pro Verunku celkem 26 hercu, zpeváku a tanecníku "> Muzikál vás okouzlí líbivou hudbou, výbornými peveckými, hereckými i tanecní výkony "> Po predstavení je ve foyeru Divadla Hybernia pripravena autogramiáda
Kultura

Divadlo Hybernia láká na nový pohádkový muzikál Kapka medu pro Verunku

  • Vydáno20. března 2013
Zcela nový pohádkový muzikál, který měl premiéru v září tohoto roku, bude v divadle Hybernia k vidění od 24. března do 2. června. Muzikál vás okouzlí líbivou hudbou, výbornými pěveckými, hereckými i taneční výkony, které umocňuje výtvarné aranžmá s použitím všech moderních technických efektů.
nový pohádkový muzikál Kapka medu pro VerunkuZajímá vás, jak to bylo, když sice "žili šťastně až do smrti", ale jejich příběh se vyvíjel dál? Vydejte se divadla Hybernia za hranici šťastných konců a pokračujte po stopách a vývoji těch nejkrásnějších českých pohádek! Jak to bylo, když Popelka, Zlatovláska a Hloupý Honza měli děti zjistíte v novém původním českém muzikálu Kapka medu pro Verunku!

Správná pohádka má být romantická, o lásce, nebo veselá, nebo napínavá, má být o princeznách a o princích a s pohádkovými postavami, k nimž patří například čerti, ježibaby, skřítkové či bludičky. A právě v novém muzikálu tohle všechno najdete hezky pohromadě.

Po představení tohoto kouzelného výpravného muzikálu je ve foyeru Divadla Hybernia připravena autogramiáda, kde mohou děti získat podpisy od princezen, královen, králů, vodníků či čertů, které v uplynulých 150 minutách obdivovali v pohádkovém příběhu. V nádherných kostýmech kostýmní výtvarnice Evženie Rážové hraje v Kapce medu pro Verunku celkem 26 herců, zpěváků a tanečníků – Bára Basiková, Kamil Střihavka, Jiří Zonyga, Martina Pártlová, Lucie Černíková a další. Všichni herci jsou milí, usměvaví, odpovídají na otázky malých i velkých diváků a je nožné se s nimi i vyfotografovat.