Úvod > Aktuality > Divadelníci z Austrálie se dnes ve Zlíně představí pouličním divadlem
Malá scéna Zlín
"> Malá scéna Zlín "> Australani
Kultura

Divadelníci z Austrálie se dnes ve Zlíně představí pouličním divadlem

  • Vydáno10. července 2013
Do Zlína zavítala skupina devíti mladých australských divadelníků, kteří spolu s žáky literárně-dramatického souboru ZUŠ Zlín Malá scéna vytváří unikátního a jediné dvojjazyčné představení Theatrum o narození, životě a smrti. Právě dnes, ve středu 10. července se divadelníci pokusí natočit na náměstí Míru a v přilehlých prostorách tzv. Flashmob – netradiční živou pozvánku na čtvrteční představení. Akce je naplánována na 16.30 hodin.
AustralaniČlenové australského souboru Shyte ze Swan Hill se se zlínskými mladými nadějemi setkají při práci na společném divadelním projektu s názvem Theatrum. Jedná se o unikátní mezinárodní workshop o narození, životě a smrti, o shodách a rozdílech v chápání světa mladých lidí z různých částí zeměkoule. Jedinečné představení, které bude zároveň premiérou i derniérou, můžete pak zhlédnout ve čtvrtek 11. července od 18 hodin v sále Malé scény Zlín.

Den předtím, tedy dnes, ve středu 10. července v 16.30 hodin, se účastníci projektu představí Zlínu formou pouličního divadla přímo na náměstí Míru ve Zlíně tzv. flash mobem, což je blesková zábavná akce, při níž se náhle vyskytne vícero lidí v předem určený čas na předem určeném místě spojených jistou společnou myšlenku.


Další aktuality