Úvod > Aktuality > DinoPark Vyškov dnes otevírá novou sezónu s novinkami

DinoPark Vyškov dnes otevírá novou sezónu s novinkami

Vydáno 4. dubna 2015 Zážitky
S přicházejícím jarním sluncem se probouzejí i dinosauři. DinoPark Vyškov otevírá po zimní přestávce bránu do druhohor a unikátní zábavní park tak vstoupuje do své jubilejní desáté sezóny.
dinopark VyškovDinoPark Vyškov se za dobu své existence stal oblíbeným místem pro všechny odvážné a zvídavé návštěvníky. I letos se můžete vydat na dobrodružnou cestu do druhohor mezi statické i robotnické modely dinosaurů v životních velikostech s množstvím dětských atrakcí a naučných stezek.
 
Letošní největší novinkou je scéna, ve které dva obrovití Tyrannosauři napadnou výpravu s neopatrnými návštěvníky a jak dopadne jejich "autíčko", to už se přijďte přesvědčit sami. Tyto robotické ozvučené modely v životních velikostech zvládají až 8 různých pohybů a stanou se novou dominantou centrální části DinoParku.
 
Dinopark VyškovDinoPark je součástí vyškovského Zooparku a je přístupný pouze přes něj z centra Vyškova. Stejně jako v předchozích sezónách i letos návštěvníky odveze ze Zooparku Vyškov do DinoParku a zpět oblíbený speciální silniční vláček DinoExpres, dále je připravené 4D Kino s panoramatickým filmem Kronosaurus a v provozu bude také loňská novinka DinoBike, unikátní visutá lanová dráha, díky které se mohou návštěvníci svézt nad hlavami dinosaurů a prohlédnut si tak DinoPark z ptačí perspektivy. Ceny vstupenek do DinoParku zůstávají beze změn, tedy 160 korun pro dospělé a 110 Kč pro děti. Od 4. 4. bude DinoPark Vyškov otevřen pouze o víkendech a svátcích, od 15. 5. pak denně.
DinoPark Vyškov - výlet pro celou rodinu

DinoPark Vyškov - výlet pro celou rodinu

Zábavní a vzdělávací park pro celou rodinu s jedinečným pohledem do historie. Letošní rok patří mláďatům. Čekají na vás nejenom malí T-Rexové a dinosauři (statické i robotické) ve skutečných velikostech, ale i 4D kino, paleontologické hřiště, naučná stezka, denní hvězdárna a adrenalinový Dinobike.