Úvod > Aktuality > Na zámku Loučeň pořádají v neděli Den otců

Na zámku Loučeň pořádají v neděli Den otců

Vydáno 13. června 2019 Zážitky
Den otců již není opomíjen tak jako kdysi a našel si své místo nejen v kalendářích, ale i na zámku Loučeň. Již podeváté se tu v neděli 16. června uskuteční zábavný program pro všechny tatínky.

Den otců se stal na zámku Loučeň tradiční akcí pro celou rodinu. Všechny děti a jejich tatínky zde čeká v neděli 16. června zajímavý program. Zkrátka kdo si hraje, nezlobí a pro tatínky to platí obzvlášť.

Nedělní výlet mezi zámeckými labyrinty a s doprovodným programem pro malé i velké si užije celá rodina. Těšit se můžete také na Jeho jasnost prince Ericha Thurn-Taxis, který byl sám zasloužilým a velice starostlivým otcem. Spolu se svojí manželkou kněžnou Gabrielou vychovali 9 dětí. Připravoval pro ně různé zážitky a zábavu.

Na Den otců Erich přikázal připravit v anglickém parku několik stanovišť pro otce i jejich děti. Osobně bude parkem procházet a na vše dohlížet. A tatínkové, kteří splní všechny úkoly, od něj dostanou za odměnu žejdlík piva zdarma.

Piknik v zámeckém parku na Loučeni

Piknik v zámeckém parku na Loučeni

Máte smysl pro romantiku? Pak pocit prázdného žaludku nezaháněje jen tak obyčejným způsobem. Objednejte si piknikový koš v zámeckém parku na Loučeni!

Zámek Loučeň - zámek, kde to žije

Zámek Loučeň - zámek, kde to žije

Zámek Loučeň – romantický zámek s rozlehlým parkem, labyrintáriem a celou řadou dalších zajímavostí. Expozice české větve rodiny Thurn-Taxis a života na zámku na přelomu 19. a 20. století. Dozvíte se tak nikoli suchá fakta, ale příběh života na zámku zhruba před sto lety.

Zámecký hotel Maxmilián - romantika zámecké noci na zámku Loučeň

Zámecký hotel Maxmilián - romantika zámecké noci na zámku Loučeň

Noc na zámku je snem mnoha romantických duší. Splňte si ho na Zámku Loučeň. Zaručený způsob, jak potěšit svého partnera: romantika zámecké noci v zámeckém hotelu Maxmilián, zámeckém apartmánu nebo Domečku knížete Alexandra.

Den otců opět na zámku Loučeň

Den otců opět na zámku Loučeň

Již podesáté připravujeme pro všechny táty, taťuldy, tatínky, taťky a otce a taťky, kteří se svými ratolestmi vyrazí v neděli 21. června za společným zážitkem na zámek Loučeň, dárek.