Úvod > Aktuality > Na zámku Loučeň pořádají v neděli Den otců
Na zámku Loučeň pořádají v neděli Den otců
"> "> "> ">
Zážitky

Na zámku Loučeň pořádají v neděli Den otců

  • Vydáno19. června 2021
Den otců již není opomíjen tak jako kdysi a našel si své místo nejen v kalendářích, ale i na zámku Loučeň. Již tuto neděli 20. června se v zámeckém parku uskuteční zábavný program pro všechny tatínky.

Den otců se stal na zámku Loučeň tradiční akcí pro celou rodinu. Všechny děti a jejich tatínky zde čeká v neděli 20. června zajímavý program. Zkrátka kdo si hraje, nezlobí a pro tatínky to platí obzvlášť.

Nedělní výlet mezi zámeckými labyrinty a s doprovodným programem pro malé i velké si užije celá rodina. Těšit se můžete také na Jeho jasnost prince Ericha Thurn-Taxis, který byl sám zasloužilým a velice starostlivým otcem. Spolu se svojí manželkou kněžnou Gabrielou vychovali 9 dětí. Připravoval pro ně různé zážitky a zábavu.

Na Den otců Erich přikázal připravit v anglickém parku několik stanovišť pro otce i jejich děti. Osobně bude parkem procházet a na vše dohlížet.

Po celý den platí do areálu běžné vstupné.

Zámecký hotel Maxmilián – romantika zámecké noci na zámku Loučeň

Zámecký hotel Maxmilián – romantika zámecké noci na zámku Loučeň

Noc na zámku je snem mnoha romantických duší. Splňte si ho na Zámku Loučeň. Zaručený způsob, jak potěšit svého partnera: romantika zámecké noci v zámeckém hotelu Maxmilián, zámeckém apartmánu nebo Domečku knížete Alexandra.

Zámek Loučeň – zámek, kde to žije

Zámek Loučeň – zámek, kde to žije

Zámek Loučeň – romantický zámek s rozlehlým parkem, labyrintáriem a celou řadou dalších zajímavostí. Expozice české větve rodiny Thurn-Taxis a života na zámku na přelomu 19. a 20. století. Dozvíte se tak nikoli suchá fakta, ale příběh života na zámku zhruba před sto lety.

Piknik v zámeckém parku na Loučeni

Piknik v zámeckém parku na Loučeni

Máte smysl pro romantiku? Pak pocit prázdného žaludku nezaháněje jen tak obyčejným způsobem. Objednejte si piknikový koš v zámeckém parku na Loučeni!