Úvod > Aktuality > Dejte si výbornou polévku a pomozte vybrat peníze na dobrou věc
Dejte si výbornou polévku a pomozte vybrat peníze na dobrou věc
"> "> ">
Gurmánská turistika

Dejte si výbornou polévku a pomozte vybrat peníze na dobrou věc

  • Vydáno20. října 2019
Již devátý ročník Polévkové smršti se dočká pěší zóna Anděl a to ve dnech 21. – 24. října 2019 vždy od 10 do 18 hodin. Během tohoto týdne koupí polévky pomůžete navrátit chuť k životu lidem s poškozením mozku. Přijďte si dát polévky od předních českých kuchařů a pomůžete dobré věci!

Polívková smršť je kromě akce, v rámci které se skvěle najíte, také veřejná sbírka, jejíž výtěžek může hodně pomoci organizaci ERGO Aktiv, o.p.s. Cena jedné polévky je 55 Kč a díky podpoře ze strany MČ Praha 5 bude veškerý výtěžek z prodeje polévek převeden na transparentní účet.

ERGO Aktiv, o.p.s. poskytuje účinnou rehabilitaci pro mladé lidi po mozkové příhodě a úrazech hlavy. Během posledních šesti let se sdružení podařilo vybudovat odborně silné a hlavně funkční zařízení, které pomáhá lidem po cévní mozkové příhodě, aby se vrátili do aktivního života.

Polévku pro vás budou servírovat jako vždy usměvaví dobrovolníci a zaměstnanci ERGO Aktivu a určitě se budete moci těšit i na nějakého zajímavého hosta. Polévky se budou podávat na pěší zóně Anděl od 21. 10. do 24. 10. 2019.