Úvod > Aktuality > Další prestižní ocenění získal zámek Chateau Mcely
Další prestižní ocenění získal zámek Chateau Mcely
">
Lázně a wellness

Další prestižní ocenění získal zámek Chateau Mcely

  • Vydáno14. srpna 2015
Zámecký hotel Chateau Mcely, který si své renomé vybudoval mimo jiné také dlouhodobou snahou o šetrný přístup k životnímu prostředí, získal další prestižní ocenění. Zámecký hotel se probojoval, jako jediný hotel z České republiky do finále mezinárodní soutěže EUROPEAN HOSPITALITY AWARDS 2015 v kategorii Hotel Spa of the year. Finále a vyhlašování výsledků proběhne 12. listopadu v Londýně.
Zámecký hotel Chateau Mcely nabízí vlastní ručně míchanou čistě přírodní kosmetickou řadou Mcely Bouquet a hloubkový odpočinek k zámku Mcely neodmyslitelně patří. Každá terapie je tady detailně propracovaným rituálem, při kterém zručný terapeut v krásném prostředí terapeutických apartmánů, povede hosty do nitra, ke zdroji vnitřního klidu a krásy. Jedinečnost přírodních lázní spočívá v propojení různorodých interiérových a exteriérových prostorů, kdy se celý zámecký komplex stává současně lázeňským prostorem. Už samotné otevření vstupní brány symbolizuje vstup do oázy klidu a relaxace.
 
Lovecký zámeček Mcely, z konce 17. století, se nachází uprostřed legendárního Svatojiřského lesa na Viničním vrchu. Moderní komfort na romantickém zámku, wellness procedury, jízda v kočáře i sbírání hub, to všechno je jen malý výčet aktivit, které nabízí pětihvězdičkový ekologický hotel v České republice.
Restaurace Piano Nobile

Restaurace Piano Nobile

Restaurace Piano Nobile sídlí v Chateau Mcely, necelou hodinu jízdy z Prahy uprostřed přírody. Pravidelně se řadí mezi nejlépe hodnocené restaurace v České republice dle Maurerova výběru, průvodce nejlepších restaurací oceněných Zlatými lvi i Gastromapy Lukáše Hejlíka.

Chateau Mcely – zámecký eco-chic hotel

Chateau Mcely – zámecký eco-chic hotel

Zámecký eco-chic hotel leží necelou hodinu jízdy z Prahy. Je ideálním místem pro romantické pobyty, odpočinek v lázních, rodiny s dětmi, svatby i netradiční firemní setkání.

Další aktuality