Úvod > Aktuality > Čtyřlístek poznává dinosaury v DinoParku Plaza Liberec
Ctyrlístek poznává dinosaury v DinoParku Plaza Liberec
"> Ctyrlístek poznává dinosaury v DinoParku Plaza Liberec "> Postupne Ctyrlístek navštíví všechny DinoParky po celé Ceské republice "> Ctyrlístek vždycky rád cestoval – casem i prostorem
Zážitky

Čtyřlístek poznává dinosaury v DinoParku Plaza Liberec

  • Vydáno21. srpna 2014
Legendární postavičky Myšpulína, Bobíka, Fifinky a Pinďi přijedou v sobotu 23. srpna do DinoParku Plaza Liberec. Setkat se s nimi můžete od 10 hodin v netradičním prostředí mezi desítkami druhohorních velikánů. Součástí akce je také autogramiády autora Čtyřlístku, spisovatele Jaroslava Němečka.

Dinopark a čtyřlístekČtyřlístek vždycky rád cestoval – časem i prostorem. Navštívil vesmír, hlubiny moří, ale také budoucnost nebo minulost. Tentokrát se vydal za dinosaury z DinoParku až do dávných druhohor.

Po úspěšné návštěvě DinoParku Praha přijedou oblíbení hrdinové Čtyřlístku v sobotu 23. srpna také do DinoParku Liberec. Od 10 hodin na vás čeká vernisáž velkého cestování Čtyřlístku po pravěku, součástí programu budou soutěže pro děti a autogramiáda Jaroslava Němečka – tvůrce tradičního českého komiksu Čtyřlístku.

V prostorách DinoParku Plaza Liberec naleznou návštěvníci až do 31. 8. 2014 kromě desítek ozvučených pohyblivých modelů dinosaurů také i postavičky Čtyřlístku v životní velikosti, aktivní zábavu pro děti a samozřejmě dárky. Postupně Čtyřlístek navštíví všechny DinoParky po celé České republice, v září to bude ještě Plzeň, Ostrava a Vyškov.

DinoPark Liberec – krytý celoročně otevřený DinoPark s DinoTeráriem a krokodýly

DinoPark Liberec – krytý celoročně otevřený DinoPark s DinoTeráriem a krokodýly

Jediný krytý DinoPark s celoročním provozem můžete navštívit v Liberci v Nákupní galerii Plaza Liberec. Pojďte se podívat na unikátním a zábavným způsobem ztvárněnou historii Země z doby před 65 miliony let- speciální efekty, 70 prehistorických modelů statických i robotických a nově sezóna mláďat.

DinoPark Harfa Praha – zábava na střeše

DinoPark Harfa Praha – zábava na střeše

DinoPark najdete na střeše obchodního centra Galerie Harfa v Praze poblíž O2 arény. Seznámíme vás zábavnou a atraktivní formou s informacemi o vývoji života na Zemi, jednotlivými druhy živočichů a děti si mohou zahrát na paleontology. Čekají na vás malí T-Rexové, hraví Allosauři a další drobotina.

DinoPark Ostrava – pravěký svět na dlani

DinoPark Ostrava – pravěký svět na dlani

Přemýšlíte, kam s dětmi na výlet? Navštivte zábavný a vzdělávací park určený dětem všech věkových kategorií. DinoPark Ostrava se nachází 13 km od centra Ostravy mezi Orlovou a Doubravou. Na ploše 35 ha je 70 modelů druhohorních zvířat v životních velikostech a nově uvidíte i roztomilá mláďata.

Další aktuality

6.10.
2022
Podzimní Singltrek nadchne všechny cyklisty!

Podzimní Singltrek nadchne všechny cyklisty!

Liberecký kraj | Letní sporty
28.9.
2022
Za filmovými rybníky do Podtroseckého údolí

Za filmovými rybníky do Podtroseckého údolí

Liberecký kraj | Příroda
22.9.
2022
České značky: areál Svijany a LIF Group

České značky: areál Svijany a LIF Group

Liberecký kraj | Životní styl