Úvod > Aktuality > Čokoládový festival provoní opět pražskou Galerii Harfa
Cokoládový festival v Praze
"> Cokoládový festival v Praze "> Putovní cokoládový festival zavítá také do Prahy "> Harfa Cokoládový Festival 2014

Čokoládový festival provoní opět pražskou Galerii Harfa

Vydáno 18. října 2019 Gurmánská turistika
Do nákupního centra Galerie Harfa zamíří všichni milovníci čokolády. Od pátku 18. do neděle 20. října 2019 se uskuteční 8. ročník Čokoládového festivalu s kulinářskou přehlídkou a prodejními stánky s čokoládovými delikatesami. Vstup je již tradičně zdarma.
Čokoládový festival v PrazeČokoládový festival 2019 v Praze je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, pochutnat si a případně se i přiučit ve vaření s čokoládou.

Pořádající agentura ChrisEvents si i letos připravila bohatý program. Budete mít možnost zhlédnout kulinářskou přehlídku, na které šéfkuchaři předvedou své nápadité recepty, prodejní stánky s degustacemi a čokoládovými specialitami a děti zaujmou tvořivé dílničky, umělecká vystoupení a workshopy.

sochy z čokoládyLetos poprvé se můžete těšit na unikátní podívanou v podobě čokoládové Zoo, která bude k dispozici pouze v Praze. Dvacet čokoládových soch zvířat v životní velikosti, instalovaných do malé džungle, doplní navíc i zvukové efekty. O tom, jak jednotlivé čokoládové sochy vznikaly, se lze dočíst z informačních panelů, které jsou nedílnou součástí výstavy. Vstupné do čokoládové Zoo je zpoplatněno 60 korunami. Čokoládovou Zoo bude možné navštívit i po skončení festivalu, a to až do 28. října 2019.

Návštěvníci budou mít možnost ochutnat a zakoupit různé druhy čokolád např. od ČokoKebab, Kamila Chocolates, ČokoFontana, Kamelie – víno z Francie, Mr. Vonka, BonBon, Jablíčko, Sirupárna, Čokoláda Lyra, Čo‑Xo, Čokoládovna Janek, Šmakujto, Koruna pralinky, Cukrarna Atawa, Waffle Brno, Africká Kuchýně, Al Andalous, Čokolandia, Medovinka, a mnoho dalších.  Chybět nebude ani ochutnávku čokoládového piva, kebabu, ovoce s čokoládou a mnoha dalších laskomin.