Úvod > Aktuality > Čokoládové pokušení vás čeká o víkendu v Teplicích
Čokoládové pokušení vás čeká o víkendu v Teplicích
"> "> "> ">
Gurmánská turistika

Čokoládové pokušení vás čeká o víkendu v Teplicích

  • Vydáno19. února 2020
Patříte také k milovníkům čokolády? Pak si nenechte ujít Čokoládový festival 2020 v Teplicích, který se bude konat od pátku 21. února do neděle 23. února v Obchodním centru Galerie Teplice. K vidění zde bude výstava obalů čokolád z celého světa, obrazy malované čokoládou, kulinářská přehlídka a samozřejmě nebudou chybět ani prodejní stánky s čokoládovými delikatesami.
čokoládaČokoládový Festival 2020 v Teplicích pořádaný agenturou ChrisEvents je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, pochutnat si a případně se i přiučit vaření s čokoládou. Program nabídne výstavu o historii čokolády, ukázky vaření s čokoládou, degustace, vystoupení, soutěže a stánkový prodej. Domácí mazlíčky nechejte doma, mezi čokoládové dobroty s vámi bohužel nemohou.

čokoláda_pralinkyBěhem festivalu budete mít možnost ochutnat a zakoupit si různé druhy čokolád a pralinek u stánků. K dostání bude rovněž čokoládové pivo, vafle, fondán, čokoládové víno, čoko-kebab a další. Vstupné na festival stojí 60 Kč, studenti, důchodci a děti od 6 let mají vstup za 40 Kč.

V pátek bude veletrh otevřen od 14:00 do 18:00, v sobotu 10:00 – 18:00 a v neděli 10:00 – 17:00 hodin. Návštěvníky však předem musíme upozornit, že nebude možné platit kartou.