Úvod > Aktuality > Cirk La Putyka přichází s novým představením Risk
Cirk La Putyka - nový cirkus vás bude bavit
"> Cirk La Putyka - nový cirkus vás bude bavit
Kultura

Cirk La Putyka přichází s novým představením Risk

  • Vydáno12. ledna 2013
Premiéra proběhne už 17. ledna v La Fabrice! Létající nože i šipky, akrobacie na trampolíně i cyr wheelu, poprvé zahraniční účinkující, nové cirkusové disciplíny, projekce, živá hudba, šálek kávy v šestimetrové výši a především riziko jako hlavní téma.
Nejen na to se mohou těšit diváci nového představení Risk, jehož premiéru uvede soubor Cirk La Putyka od 17. do 19. ledna v pražské La Fabrice.
 
Kromě šesti domácích performerů své cirkusové dovednosti předvedou poprvé v představení Cirku La Putyka zahraniční účinkující – ze Švédska, Finska a Francie se zkušenostmi z významných světových souborů.
 
Ihned po pražských večerech Cirk La Putyka uvede Risk v mezinárodní premiéře v La Seyne sur Mer a Marseilles ve Francii, v Praze pak až v březnu a na začátku dubna také v ostravských Dolních Vítkovicích.

Cirk La Putyka – nový cirkus vás bude bavit

Cirk La Putyka – nový cirkus vás bude bavit

Cirk La Putyka je soubor, který se profesionálně věnuje žánru "nový cirkus". Snaží se překračovat hranice mezi akrobacií, moderním tancem, loutkovým divadlem, koncertem a sportem. Vytváří vlastní specifickou poetiku a svůj pohled na tento žánr.