Úvod > Aktuality > Chystáte se letos do kempu? Kempem roku 2018 se stal Stříbrný rybník

Chystáte se letos do kempu? Kempem roku 2018 se stal Stříbrný rybník

Vydáno 24. března 2019 Ubytování
Ačkoli se hotelová síť v Česku rok od roku rozšiřuje, spousta Čechů má tuzemskou dovolenou spojenou s kempováním. Co vy, chystáte se letos do kempu? A jak hodnotíte nabídku jejich služeb vzhledem k cenám? Víte, že vítězem již 14. ročníku tradiční ankety Kemp roku 2018 se stal Kemp a chaty Stříbrný rybník z Královéhradeckého kraje, který zároveň obsadil nejvyšší příčku v kategorii Nejlepší kemp roku 2018 pro mladé páry a pařany.
Stříbrný rybník návštěvníci oceňují pro jeho krásné prostředí, blízký rybník ke koupání, širokou možnost výběru ubytování, vybavenost areálu, doprovodné a sportovní aktivity, jídlo v restauraci, vstřícný a příjemný personál a čisté a udržované sociální zařízení.

Na druhé a třetí příčce se v anketě umístil Autocamp Sedmihorky a Rekreační středisko Stará Živohošť.
Lesní okruh pro in-line bruslení u Hradce Králové

Lesní okruh pro in-line bruslení u Hradce Králové

Lesní okruh pro in-line bruslaře a cyklisty v lesích u Hradce Králové je téměř dokonalý. Rovná a dostatečně široká silnice s pěkným asfaltem protíná s geometrickou přesností les. Svým profilem a přehledností je inline stezka bez problémů vhodná od začátečníků, dětí až po výkonnostní bruslaře.

Topsports půjčovna Stříbrný rybník

Topsports půjčovna Stříbrný rybník

Přijďte si vybrat z pestré nabídky koloběžek, kol, bruslí...

Stříbrný rybník - do kempu i za zábavou

Stříbrný rybník - do kempu i za zábavou

Rekreační areál Stříbrný rybník se nachází v Malšově Lhotě u města Hradec Králové, na břehu Stříbrného rybníka. Areál díky své poloze uprostřed nádherné přírody na pomezí Přírodního parku řeky Orlice a novohradeckých lesů je ideální pro rodinnou dovolenou.