!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Chystáte se letos do kempu? Kempem roku 2018 se stal Stříbrný rybník
Ubytování

Chystáte se letos do kempu? Kempem roku 2018 se stal Stříbrný rybník

  • Vydáno24. března 2019
Ačkoli se hotelová síť v Česku rok od roku rozšiřuje, spousta Čechů má tuzemskou dovolenou spojenou s kempováním. Co vy, chystáte se letos do kempu? A jak hodnotíte nabídku jejich služeb vzhledem k cenám? Víte, že vítězem již 14. ročníku tradiční ankety Kemp roku 2018 se stal Kemp a chaty Stříbrný rybník z Královéhradeckého kraje, který zároveň obsadil nejvyšší příčku v kategorii Nejlepší kemp roku 2018 pro mladé páry a pařany.
Stříbrný rybník návštěvníci oceňují pro jeho krásné prostředí, blízký rybník ke koupání, širokou možnost výběru ubytování, vybavenost areálu, doprovodné a sportovní aktivity, jídlo v restauraci, vstřícný a příjemný personál a čisté a udržované sociální zařízení.

Na druhé a třetí příčce se v anketě umístil Autocamp Sedmihorky a Rekreační středisko Stará Živohošť.
Lesní okruh pro in-line bruslení u Hradce Králové

Lesní okruh pro in-line bruslení u Hradce Králové

Lesní okruh pro in-line bruslaře a cyklisty v lesích u Hradce Králové je téměř dokonalý. Rovná a dostatečně široká silnice s pěkným asfaltem protíná s geometrickou přesností les. Svým profilem a přehledností je inline stezka bez problémů vhodná od začátečníků, dětí až po výkonnostní bruslaře.

Topsports půjčovna Stříbrný rybník

Topsports půjčovna Stříbrný rybník

Přijďte si vybrat z pestré nabídky koloběžek, kol, bruslí...

Stříbrný rybník – do kempu i za zábavou

Stříbrný rybník – do kempu i za zábavou

Rekreační areál Stříbrný rybník se nachází v Malšově Lhotě u města Hradec Králové, na břehu Stříbrného rybníka. Areál díky své poloze uprostřed nádherné přírody na pomezí Přírodního parku řeky Orlice a novohradeckých lesů je ideální pro rodinnou dovolenou.

Další aktuality