Úvod > Aktuality > Cestovatelský server Tripadvisor uveřejnil žebříček „nej“ hotelů
Holel Aria slaví úspechy
"> Holel Aria slaví úspechy
Ubytování

Cestovatelský server Tripadvisor uveřejnil žebříček „nej“ hotelů

  • Vydáno19. ledna 2013
"Výsledky hlasování uživatelů, kteří hodnotí úroveň ubytování v hotelech po celém světě, vynesly na čelo i některé české hotely. Na desáté pozici se umístil Aria Hotel v Praze. V kategorii malých hotelů se umístil pražský Hotel General na sedmé pozici. Co se týče nejlepších služeb, i v této kategorii Česko dosáhlo na první desítku. Na osmé příčce se totiž umístil Aparthotel City 5. "
Exkluzivní Hotel General v Praze

Exkluzivní Hotel General v Praze

Podle hodnocení návštěvníků, kteří po odjezdu hodnotili kvalitu služeb jednotlivých ubytovacích zařízení, se stal nejlepším hotelem v ČR. Exkluzivní pětihvězdičkový pražský hotel General, se nachází v tichém středu města mezi Vltavou a obchodní zónou Anděl.

Aparthotel City 5 v Praze

Aparthotel City 5 v Praze

Aparthotel City 5 se nachází v jedné z pražských historických budov, 100 metrů od stanice metra Anděl a obchodního centra s restauracemi. Aparthotel City 5 je pojatý jako moderní apartmánový hotel zaměřený na rodinnou klientelu, tomu je přizpůsobeno i vnitřní vybavení apartmánů.

Aria Hotel Prague

Aria Hotel Prague

Luxusní Aria Hotel Prague je jedinečný pětihvězdizdičkový hotel, který se nepodobá žádnému jinému hotelu na světě. Zve k výjimečným hudebním prožitkům v nádherném místě Malé Strany, architektonicky nejkrásnější části Prahy.