Úvod > Aktuality > Na Občanské plovárně se otevřel The Loop Jazz Club
Ceský národní symfonický orchestr otevrel The Loop Jazz Club
"> Ceský národní symfonický orchestr otevrel The Loop Jazz Club "> Vystoupení budou zacínat v devet hodin vecer a vstupné ciní 150 Kc "> V rámci programu klubu The Loop budou probíhat pravidelné živé hudební produkce
Kultura

Na Občanské plovárně se otevřel The Loop Jazz Club

  • Vydáno4. února 2014
Ve čtvrtek 30. ledna zahájil provoz nový jazzový klub "The Loop". Nová jazzová platforma na Občanské Plovárně bude nabízet pravidelná živá jazzová vystoupení přístupná nejen hudebním fajnšmekrům.
Český národní symfonický orchestr zakládá The Loop Jazz ClubJazzový klub The Loop vznikl z iniciativy členů Českého národního symfonického orchestru . Během loňského léta se posluchači mohli seznámit se "zkušební" formou této platformy v divadle Hybernia, a to v rámci festivalu Prague Proms, jenž ČNSO každoročně pořádá. Letos festival proběhne od 16. června do 20. července.

V rámci programu klubu The Loop budou probíhat pravidelné živé hudební produkce českých i zahraničních interpretů.  Jazz bude představován jako hudební žánr přístupný širokému spektru posluchačů a nikoli pouze hudebním fajnšmekrům. Příjemný hudební zážitek na břehu Vltavy spojený navíc s gurmánským zážitkem bude možné si dopřát vždy od čtvrtka do soboty. Vystoupení budou začínat v devět hodin večer a vstupné činí 150 Kč, není-li uvedeno jinak.

Jazzový klub The Loop na Občanské plovárně v Praze

Jazzový klub The Loop na Občanské plovárně v Praze

Jazzový klub The Loop vznikl z iniciativy členů Českého národního symfonického orchestru (ČNSO). V rámci programu zde probíhají pravidelné živé hudební produkce českých i zahraničních interpretů.