Úvod > Aktuality > Československý Pony Express slaví 30. narozeniny
30. výrocí Ceskoslovenského Pony Expressu
"> 30. výrocí Ceskoslovenského Pony Expressu "> Pony Express o víkendu slaví "> Westernová expozice Pony Expressu v Suchdole nad Odrou
Zážitky

Československý Pony Express slaví 30. narozeniny

  • Vydáno14. srpna 2014
V Suchdole nad Odrou najdete od roku 2006 v Muzeu městyse westernovou expozici. Stalo se tak na počest nedožitých 80let moravského kovboje Bohumila Kašpárka alias Hospodáře, který se stal legendou ještě za svého života. V letošním roce slaví Pony Express 30. ročník a ve městě bude v sobotu 16. srpna připraven slavnostní hvězdicový dojezd všech zúčastněných států – dorazí jezdci a šerifové ze Slovenska, Polska, Německa, Holandska a hosté z USA.

Oslavy 30. výročí Pony Expressu proběhnou v Suchdol nad Odrou v rekreačním areálu Sokolák. Westernová show bude probíhat po celý den v čase od 12 hodin do půlnoci. Večer bude završen Country balem s půlnočním ohňostrojem. Moderátorem akce bude Lubomír Luki Lukeš.

Dojde ke slavnostnímu dekorovaní jezdců a bude otevřena Post Office Suchdol nad Odrou, kde bude připraven výdej koňské Pošty Pony Express.

 

Muzeum městyse Suchdol nad Odrou – Westernová expozice Pony Expressu v Suchdole

Muzeum městyse Suchdol nad Odrou – Westernová expozice Pony Expressu v Suchdole

V Suchdole nad Odrou najdete od roku 2006 v Muzeu městyse westernovou expozici. Stalo se tak na počest nedožitých 80let moravského kovboje Bohumila Kašpárka alias Hospodáře, který se stal legendou ještě za svého života.

Další aktuality